Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Videosvětlo ke kameře Canon xa10

akg (71)|3.1.2012 13:32
Zdravím všechny, doporučíte mně jako pomocný světlo ke kameře tento výrobek?

http://www.aaron.cz/produkty/power-energy-mobile-pe-5009

Případně máte nějaký jiný návrh? (v rozumný cenový relaci)

Díky a přeju všem do novýho roku hodně úspěchu a tvůrčích nápadů.
Drummer (22)|6.1.2012 10:49
Podívej se na tento link. Je to na německém eBay s již nastaveným filtrem, že jde o zboží z Německa ( nemyslím tím, že je tam vyrobeno, ale že je posíláno z Německa, což je důležité kvůli dnešnímu nízkému limitu při dovozu mimo EU ) a nikoli z Číny a ceny za stejná / podobná světla jsou tam poloviční ( i když je pravda, že jsou většinou bez baterky a pak to asi vyjde stejně - nicméně je tam určitě vetší výběr ). Já takhle nakupuji zcela běžne a praxe je taková, že i řešení reklamací je lepší než s našinci.

http://www.ebay.de/sch/i.html?rt=nc&LH_PrefLoc=1&_nkw=led%20videoleuchte&_ds=1&_fcid=56&_fln=1&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m283&gbr=1

Pod čarou :
CZ návod co jsi mi poskytl, mě dovedl k finálnímu rozhodnutí a včera jsem si krásku jménem XA10 přitáhnul domu. Zatím jen pár minut hraní a jsem nadšen. Jediné, co mě lehce štve, jsou chrastící čudlíky na ručce, ale to pořeším výrobou nějaké gumové / silikonové krytky, aby na ně tlačila a bude hotovo.
MartinWenzel (59)|6.1.2012 11:18
akg (71)|7.1.2012 09:39
Díky moc všem za tip.
akg (71)|7.1.2012 10:09
Drummer - ať Ti nová kamera dobře slouží. Mně na ručce nic nechrastí, takže nevím. Spíš se peru s nastavením externího mikráku (RODE NTG 1), kdy se mně už několikrát podařilo přebudit záznam, i když jsem si hlídal na displeji úrovně a pak jak debil se to snažím v Nuendu aspoň částečně opravovat. Od tý doby natáčím jedině se sluchátkama :-)
kameranp (322)|7.1.2012 10:40
[quote=akg;389440]Drummer - ať Ti nová kamera dobře slouží. Mně na ručce nic nechrastí, takže nevím. Spíš se peru s nastavením externího mikráku (RODE NTG 1), kdy se mně už několikrát podařilo přebudit záznam, i když jsem si hlídal na displeji úrovně a pak jak debil se to snažím v Nuendu aspoň částečně opravovat. Od tý doby natáčím jedině se sluchátkama :-)[/quote]

tiez som dakedy maturoval s manualom
no potom som to U SONY prepol na automat a bolo OK bez akejkolvek potreby nieco upravovat
teraz mam Panasonic hmc151 (rode ntg1) a kamera ma manual + funkcia ktora automaticky udrzuje strop takze tiez OK
na HV40 sa da zapnut auto tiez a je to pod skratkou ZESL. MIKR ON-OFF

treba vyskusat