Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chyba DVD Lab?

vilik (127)|18.9.2006 19:49
Přátelé, odborníci na DVD Lab. Sestříhal jsem video a protože bylo dost dlouhé (tři části + slideshow) musel jsem ho vypálit na dvouvrstvé DVD. Nechtěl jsem to moc komprimovat. Kompilace, vytvořená DVD Lab v PC, v Power DVD funguje bezvadně. Funguje tak i vypálené DVD (v PC). Jakmile to dám do přehrávače, naskočí úvodní menu a dál to nejede. Udělal jsem jednu zkrácenou verzi na jednovrstvé DVD a ta funguje dobře. Nejde jenom DL.
Vím, že se na dálku dá těžko diagnostikovat, ale budu vděčen za každý nápad.

Dík.
Whitejoker (616)|19.9.2006 13:54
Zřejmě tvému přehrávači nesedí tato série dvouvrstvých DVD.
Na to, aby jsi to zkusil na jinou značku, to stoí dost peněz. lepší bude to shrinknout, aby se to vlezlo na 1 DVD, nebo to kompilovat na dvě DVD.
Dvě jednovrstvá DVD pořád vycházejí levněji, než jedno dvouvrstvé.
vilik (127)|20.9.2006 07:03
Whitejoker

Já to nechtěl moc komprimovat. jedná se o svatbu dcery a tak mě na tom dost záleží. Zřejmě ne nic jiného nezbyde. Všechny tři části videa mají dohromady cca 2 hodiny, plus asi 280 fotek v slideshow. Zkusím komprimovat a uvidím.
GeorgeX2 (14)|20.9.2006 08:18
A v čem jsi to vypaloval???to vypadá na špatné VTS sektory...Vsadím se,že jsi to pálil v Neru vid???
Whitejoker (616)|20.9.2006 15:09
V neru by neměl být problém, když to v kompu jde.
Prostě některé kombinace DVDček a playerů si nesedí. Já mám doma asi stovku Verbatimek, které mi v kompu jdou a přehrávač se zasekne.
Koupil jsem jinou sérii těch samých a je to bez problémů.

2 vilik: dvouhodinové video a pár set mega fotek až tak strašná komprimace není, běžné filmy mají i s bonusy víc.
Zkus to přehrát v jiném přehrávači - jestli si s tím nerozumí jen ten tvůj, nebo i jiné.
jestli by ta komprimace vadila, tak z toho udělej dvě dývka, souvisle se dvě hodiny na masochistický film jménem svatba stejně nikdo koukat nedokáže
vilik (127)|21.9.2006 07:10
GeorgeX2
Ano, bylo to páleno v Neru. Jenže, já tím Nerem těch DL Verbatimek vypálil již víc. Sice to byly kopie DVD, ale jedou perfektně. Tohle bylo první video na DL. S pálením v Neru jsem zatím neměl žádné problémy.

Whitejoker
Už jsem to stahnul na jedno DVD a jede to OK. Je pravda, že 2 hodiny na jedno DVD se dá přežít v pohodě.
Ta svatba nejsou 2 hodiny v kuse. Je to rozděleno do několika částí (Obřad, hostina, oslava, bonusy, foto), tím nemyslím kapitoly, ale jednotlivé části k výběru podle menu. 2 hodiny je celková délka všech částí.

Asi to bude skutečně sérií DVD, což mě šíleně mrzí. Jsou to Verbatimy. Nekupoval jsem je nikde od žlutých na tržišti, ale od Czehcomputeru. Ještě zkusím udělat kopii DL DVD a uvidím, co z toho vyleze.

Jinak dík za pomoc.
GeorgeX2 (14)|21.9.2006 08:27
Nepal to v neru...zkus třeba GEAR PRO a máš po problémech...v neru jak nesedí layer break na cell tak ti rozkope celé dvd a pak je na stolním nepřehratelné...Nero pálí 50:50 chápeš???
duck (200)|31.10.2006 12:12
Jenom dotaz k tomu GEARu:

-sehnal jsem ho, naistaloval, a nejak ho nepobiram

-treba nejsem schopen palit z projektu na vice vypalovacek najednou
-palit na vice vypalovacek mi jde pouze pri kopirovani CD/DVD ale zase
nejsem schopen nikde nastavit pocet kopii

atd.atd.

-nevite nekdo prosim o nejakych strankach kde by byl cesky popsany tento
schopny vypalovaci soft, nebo cestina ke stazeni???

predem dekuji