Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Kterou interni TV kartu do PC?

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj vim,ze se tady resi a resi stale dokola je me to docela trapny,ale chybeji tady obecne kompletni recenze ... ve stylu ... nejlepsi je tahle kratka nejaky zebricek nej,nej TV karet.Chtel by jsem do PC kvalitniho Hibrida,aby sel v pohode, a obraz byl taky dobrej.Mel jsem Leadtek WinFast DTV2000 H a u toho jsem mel hornim rohu podivne carky ... divny,nebo tu kartu snad neco nekde rusilo ..atd.Nekde o penize,ale chci,aby sel digital tak i analog.Co pinnacle nebo takovou nejakou?Ma nekdo skusenosti + screeny ... a chci prozatim kartu pouzivat pres analog.Dekuji za vasi ochotu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Chtel by jsem do PC kvalitniho hybrida
    Neexistuje, bohužel
    Mel jsem Leadtek WinFast DTV2000 H a u toho jsem mel hornim rohu podivne carky ... divny,nebo tu kartu snad neco nekde rusilo
    Ano, jedná se o rušení.
    aby sel digital tak i analog.Co pinnacle nebo takovou nejakou?
    Nedávno na úvodní stránce vyšel zajímavý článek o Hauppauge. + recenze + zkušenosti majitele tuneru:
    https://www.tvfreak.cz/recenze-haupp...nny-hybrid/211

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Je ta karta dobra? Jsem z Vychodnich Cech jsem napichnutej na ... www.sater.cz - klasicka kabelovka ja jen,aby to dobre fungovalo a hlavne lepe nez ... Leadtek WinFast DTV2000 H ? Jde me to o,kdyz jsem mel moznost se ji zbavit,jestli je neco lepsiho ... kvalitni a tak.

Podobná témata

1. Jakou interní TV kartu?
    Od Mike v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 395
    Poslední příspěvek: 20-02-2016, 15:51
  2. Kterou grafickou kartu
    Od imported_tomros v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-01-2009, 22:13
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 10:47
  4. Doporucte interni kartu s podporou Vista x64
    Od gomez v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 13:20
  5. kterou kartu?
    Od imported_shrek v sekci DVB-S
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 24-01-2005, 07:47