Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Realokace souborů se nezdařila

AmorUso (9)|15.9.2006 09:04
Čau lidi, můžete mi prosím někdo pomoct. Zkopíroval jsem DVD pomocí DVDFab Decrypteru, když ho spustím v Power DVD, tak na konci úvodní obrazovky, než najede menu, mi Power DVD spadne s hláškou "V aplikaci došlo k problému a je třeba ji zavřít....". Když ale v průběhu úvodního menu dám Nabídka-Root, najede disk do menu a je celej v pořádku. Problém je tedy v přechodu mezi úv. obrazovkou a menu. Když toto DVD dám vypálit v Neru, hodí hlášku "Bylo zjištěno porušení specifikací DVD" a "Realokace souborů DVD-Video se nezdařila", ale přesto jde DVD vypálit, ale se stejnou chybou. Když to zkusím otevřít ve Shrinku, hodí mi to "DVD Shrink encountered an error and cannot continue" a "Invalid data in VTS_01_0_VOB". Poradíte mi, jak ten soubor opravit? Diky moc
GeorgeX2 (14)|25.9.2006 13:54
dá se to opravit....jukni na vencovo stránky je tam spousty nástrojů a zkoušej....jeden z nich je ten pravej co ti to opraví....
Lucio111 (12)|25.9.2006 23:17
Hostel?
AmorUso (9)|13.10.2006 08:02
Lidi, fakt mi nikdo neporadíte? George, nemohl bys být trochu konktrétnější, jeden z deseti nástrojů mi to sice možná opraví, ale nejsou možnosti ten jeden pravej hledat a vrtat se v deseti neznámejch programech. Pokud víš, tak prosím poraď
videoman (178)|19.10.2006 00:41
viděl bych to na to že kopírovaný disk měl chybnou navigaci alias ochranu ARccOS od SONY.
ai (2993)|19.10.2006 19:51
aniz bych neco vedel o tech ochranach , jak to maji v tom DVD udelane, tak podle tech priznaku jak's to popsal, se nabizi v PGCEditu a ,ve first play dat linku primo do toho root menu (musis najit ve ztrukture) , ulozil bych a zkusil
stayman (12393)|19.10.2006 19:58
Avsak doporucujem aby tomu pedchadzal trace mod, aby neobisiel dolezity command, napriklad skok na prvu cell v menu...
ai (2993)|19.10.2006 20:51
ano, je dulezite si to DVD nejdriv projit, doufam, ze to zvladne