Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Realokace souborů se nezdařila

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Čau lidi, můžete mi prosím někdo pomoct. Zkopíroval jsem DVD pomocí DVDFab Decrypteru, když ho spustím v Power DVD, tak na konci úvodní obrazovky, než najede menu, mi Power DVD spadne s hláškou "V aplikaci došlo k problému a je třeba ji zavřít....". Když ale v průběhu úvodního menu dám Nabídka-Root, najede disk do menu a je celej v pořádku. Problém je tedy v přechodu mezi úv. obrazovkou a menu. Když toto DVD dám vypálit v Neru, hodí hlášku "Bylo zjištěno porušení specifikací DVD" a "Realokace souborů DVD-Video se nezdařila", ale přesto jde DVD vypálit, ale se stejnou chybou. Když to zkusím otevřít ve Shrinku, hodí mi to "DVD Shrink encountered an error and cannot continue" a "Invalid data in VTS_01_0_VOB". Poradíte mi, jak ten soubor opravit? Diky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

dá se to opravit....jukni na vencovo stránky je tam spousty nástrojů a zkoušej....jeden z nich je ten pravej co ti to opraví....

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od AmorUso
    Čau lidi, můžete mi prosím někdo pomoct. Zkopíroval jsem DVD pomocí DVDFab Decrypteru, když ho spustím v Power DVD, tak na konci úvodní obrazovky, než najede menu, mi Power DVD spadne s hláškou "V aplikaci došlo k problému a je třeba ji zavřít....". Když ale v průběhu úvodního menu dám Nabídka-Root, najede disk do menu a je celej v pořádku. Problém je tedy v přechodu mezi úv. obrazovkou a menu. Když toto DVD dám vypálit v Neru, hodí hlášku "Bylo zjištěno porušení specifikací DVD" a "Realokace souborů DVD-Video se nezdařila", ale přesto jde DVD vypálit, ale se stejnou chybou. Když to zkusím otevřít ve Shrinku, hodí mi to "DVD Shrink encountered an error and cannot continue" a "Invalid data in VTS_01_0_VOB". Poradíte mi, jak ten soubor opravit? Diky moc
    Hostel?

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Lidi, fakt mi nikdo neporadíte? George, nemohl bys být trochu konktrétnější, jeden z deseti nástrojů mi to sice možná opraví, ale nejsou možnosti ten jeden pravej hledat a vrtat se v deseti neznámejch programech. Pokud víš, tak prosím poraď

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

viděl bych to na to že kopírovaný disk měl chybnou navigaci alias ochranu ARccOS od SONY, více nastuduj na
    http://www.zive.sk/forum/SubChild.as...9&MAIN=62&PG=1

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

aniz bych neco vedel o tech ochranach , jak to maji v tom DVD udelane, tak podle tech priznaku jak's to popsal, se nabizi v PGCEditu a ,ve first play dat linku primo do toho root menu (musis najit ve ztrukture) , ulozil bych a zkusil

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ai
    aniz bych neco vedel o tech ochranach , jak to maji v tom DVD udelane, tak podle tech priznaku jak's to popsal, se nabizi v PGCEditu a ,ve first play dat linku primo do toho root menu (musis najit ve ztrukture) , ulozil bych a zkusil
    Avsak doporucujem aby tomu pedchadzal trace mod, aby neobisiel dolezity command, napriklad skok na prvu cell v menu...

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

ano, je dulezite si to DVD nejdriv projit, doufam, ze to zvladne

Podobná témata

1. Sloučení souborů .MTS
    Od Jiří Neuwirth v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-06-2012, 10:25