Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chyba při inovaci (částečné instalaci) Win XP.

Jack_lib (42)|12.9.2006 12:19
Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně následujícího problému:
Na svém PC jsem potřeboval částečně přeinstalovat (inovovat) systém (Win XP pro SP1). Zvolil jsem inovaci, po restartu se mi instalace po chvíli ukončí s hláškou:
Chyba:
Podpis souboru Inovace systému Windows XP Professional je neplatný. Kód chyby je fffffde3.
Systém nemůže nalézt text zprávy číslo 0xfffffde3 v souboru zpráv pro syssetup.dll.
Závažná chyba:
Instalačnímu programu se nepodařilo instalovat katalogy produktů. Tato chyba je závažná. Instalační protokoly by měly obsahovat více údajů.

Instalace tedy nelze dokončit, PC se restartuje a nabihá instalace znovu. Při bootování a zvolení F8 žádná z možností nepomůže (stav nouze, poslední známá funkční konfigurace...). Nevím zda to lze opravit v konzoli pro zotavení (v té se moc nevyznám).
Jde mi o to, aby se systém spustil normálně. Mám "záložní" (4GB) disk s XP, tak si dokumenty můžu přivlastnit.
Díky za rady.
Tean (410)|12.9.2006 13:23
Nieje to nahodou stara cracknuta verzia?
Jack_lib (42)|12.9.2006 15:26
To nevím, na CD crack není, ale origo taky ne. Z toho CD jsem dělal čistou instalaci asi před 2 roky, teď ta inovace byla dělaná taky z toho CD. Zkoušel jsem i CD bez SP, taky to nejde.
Že by to bylo crackem? Podle mě by XP měli dělat při inovaci zálohu bootovacích souborů+registrů.
lachyn (150)|12.9.2006 19:08
a dovnitr jsi se dival? nemas treba vyprskly kondiky na desce kolem CPU nebo podobny nadeleni? co pameti, testovals? HDD je v poradku?