Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

A zase Procoder 2

taz007 (24)|2.9.2004 06:38
Jeste mam takovej problem.Chtel sem odinstalovat procoder 2 ale ten ac se vse tvarilo v poradku se presto neodinstaloval. Tak sem vsechno smazal rucne a vycistil registr . Presto kdyz ho chci znova nainstalovat,tak mam na vyber jen z moznosti Modify , Repair a Remove. Ale ani jedna z moznosti se ve vysledku nekona tak jak ma!

Pls potrebuji ho nainstalovat a nevim co stim.

dik
AleK (814)|2.9.2004 07:01
[quote=taz007]Jeste mam takovej problem.Chtel sem odinstalovat procoder 2 ale ten ac se vse tvarilo v poradku se presto neodinstaloval. Tak sem vsechno smazal rucne a vycistil registr . Presto kdyz ho chci znova nainstalovat,tak mam na vyber jen z moznosti Modify , Repair a Remove. Ale ani jedna z moznosti se ve vysledku nekona tak jak ma!

Pls potrebuji ho nainstalovat a nevim co stim.

dik[/quote]

zkoušel jsi to po tom restartovat ???
a nebo tam ještě něco zůstalo myslím v těch registrech
taz007 (24)|2.9.2004 08:56
samo ze jsem to uz nekolikrat restartoval! V Registrech uz nic neni... :-((
Tean (410)|2.9.2004 08:56
To je dokaz toho, ze si nezmazal vsetko. Tipujem to tiez na registre.
Regedit
F3
hladany retazec napr:canopus
dalsi hladany retazec napr:procoder
.......
Vsetky najdene odkazy zmazat ale s ROZUMOM.
taz007 (24)|2.9.2004 09:27
Presne tohle jsem uz delal!!!!!!!!!!!!!!! :-(
Tean (410)|2.9.2004 09:59
A CO TOTO:

C:\Documents and Settings\All Users\Nabídka Start\Programy\Canopus\ProCoder 2\

a toto

c:\Program Files\Common Files\Canopus Shared

posielam ti na mail logovacie subory instalacie procodera.
Najdes tam vsetky zapisy do registrov a suborov pocas instalacie.
Prijemnu zabavu
taz007 (24)|3.9.2004 15:25
V documentech ani v prugram files ,nic :-(
PIPO_tvf (22)|5.9.2004 13:14
To taz007:

"Presto kdyz ho chci znova nainstalovat,tak mam na vyber jen z moznosti Modify , Repair a Remove."

Daj to Remove a potom skus instalovat. Niektorým programom pri novej instalacii - reinstalacii vadi rozbalena instalacna sada sameho seba v Temporary adresari windowsow z predchadzajucej instalacie. Ak nepomoze Remove originalnej odinstalacnej procedury, pohladaj v Temp rozbalenu instalacnu sadu Procoderu a zmaz ju rucne.

Myslim, ze postup kompletnej odinstalacie produktov Canopusu som videl aj niekde na ich webovych strankach.
:-)-
Pier_tvf (25)|17.9.2004 09:19
Úplně stejně se mi chová Canopus Edius2. Regulérní odinstalace. Při nové instalaci výše uvedené možnosti na výběr, restart a pořád dokola. Registry jsem samozřejmě prošňupal, nikde nic. Tak nevím.... :-(