Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Uzavření DVD-R

vlada (3470)|9.9.2006 21:38
Nazdar,
nevim kam to patří, ale tady se mi to zdá nejblíž tématu. Mam DVD-R z rekorderu Panasonic, který ale neni uzavřený. Počítač ho vůbec nevidí. Nero mi nabízí možnost disk uzavřít, ale potom napíše "neznámá chyba vyaplovačky" a skončí.

Co s tim? Jakej jinej program mam zkusit? Potřebuju to video nějak dostat do počítače a samzořejmě přístup k DVD rekorderu nemam. Jinak bych se takhle blbě neptal, že :-)
mmmartin (187)|9.9.2006 22:33
ISO Buster, BadCopy
Pitomec (10211)|9.9.2006 23:28
[quote=vlada]Nazdar,
nevim kam to patří, ale tady se mi to zdá nejblíž tématu. Mam DVD-R z rekorderu Panasonic, který ale neni uzavřený. Počítač ho vůbec nevidí. Nero mi nabízí možnost disk uzavřít, ale potom napíše "neznámá chyba vyaplovačky" a skončí.

Co s tim? Jakej jinej program mam zkusit? Potřebuju to video nějak dostat do počítače a samzořejmě přístup k DVD rekorderu nemam. Jinak bych se takhle blbě neptal, že :-)[/quote]
To v celé Plzni nikdo nemá DVD rekordér od Panasonicu, abys to finalizoval :-?
vlada (3470)|10.9.2006 07:31
mmmartin
ISOBuster mi z toho udělá TAO soubory, ale netušim, co s nima dál. BadCopy se vůbec nechytá, nenajde disk.

Pitomec
DVD rekorder mam v práci, ale nemam k němu ovladač a bez toho sem nahranej :-(.

Vyřešeno: Tak nakonec jsem na základě nějaký jiný diskuze zkusil naprosto zoufalou věc - ten největší .TAO soubor jsem přejmenoval na VOB a zkusil ho přehrát - no a k mýmu údivu to funguje.