Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVI nejde přehrát po sítí

Simona (150)|3.9.2006 17:53
mám doma dva počítače v síti, v počítačích je síťová karta a je to napojeno do modemu Alcatel 510i. Normálně si po síti pouštím filmy (avi) mezi dvěma počítači, ale mám seriál Buffy a ten mně po sítí nechce hrát. Na lokálním disku po překopírovaní film jede, ale když jej spustím přes síť tak to prostě nehraje, nezobrazí se ani žádná hláška, neděje se vůbec nic. Zkoušela jsem to v přehrávači BSplayer, MV2, VLC. Dokážete někdo poradit co s tím?
PetrJ (149)|3.9.2006 20:55
dej adresu, přijedu se podívat.. B-) B-)
vlada (3470)|3.9.2006 21:14
Simona
To je zřejmě nějaká záhada mezi nebem a Billem Gatesem 9-)
Diablo (668)|3.9.2006 22:19
[quote=PetrJ]dej adresu, přijedu se podívat.. B-) B-)[/quote]

Na travesti show? :-E :-E :-E


:-!!!
PetrJ (149)|3.9.2006 22:45
Diablo

že ty mne vždy odhalíš.. 9-)
stayman (12393)|3.9.2006 23:06
WMP11 :-E :-E :-E
Diablo (668)|7.9.2006 19:31
[quote=PetrJ]Diablo

že ty mne vždy odhalíš.. 9-)[/quote]

Spíš toho pána s uměleckým jménem Simona. :-I Ty budeš předpokládám jen jako divák. :-E


:-!!!
Foolproof (2713)|7.9.2006 20:52
[quote=Simona]mám doma dva počítače v síti, v počítačích je síťová karta a je to napojeno do modemu Alcatel 510i. Normálně si po síti pouštím filmy (avi) mezi dvěma počítači, ale mám seriál Buffy a ten mně po sítí nechce hrát. Na lokálním disku po překopírovaní film jede, ale když jej spustím přes síť tak to prostě nehraje, nezobrazí se ani žádná hláška, neděje se vůbec nic. Zkoušela jsem to v přehrávači BSplayer, MV2, VLC. Dokážete někdo poradit co s tím?[/quote]

Nejede to jako URL adresa nebo jako file ?

V obou případech někdy pomůže soubor přejmenovat na název do 8 znaků, pro soubor je lepší síťový disk nasdílet jako písmeno, třeba H:.

V názvu někdy bývá třeba omylem mezerník, jako nic, pausa, na konci před tečkou si toho ani nevšimneš.
Simona (150)|17.9.2006 11:55
Zkusila jsem prejmenovat soubor a nepomohlo to. Kodeky to neni, problem je v tom, ze to ma jet pres sit. Vsechny ostatni filmy jedou, nejede jen serial Buffy
Foolproof (2713)|17.9.2006 13:23
Zkus to tastnout v MPC, ten má takovou rutinku, že když je blbě udělaný interleaving nebo interval snímků příliš veliký, před startem zapne takový graf, v kterém oznámí, co je blbě a že budou problémy při přehrávání z CD či po síti a teprve po odklepnutí hraje. V tomto druhu souborů se dá obtížně posunovat a tak, nejlépe přehnat přes VirtualDub a hotovo.