Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

dv-pinnacle 9-cannopus encoder

smejkyc (35)|29.8.2006 19:32
mam dotaz.slysel jsem ze kvalita prevodu v pinnacle na dvd neni nic moc.chci to udelat takhle-video nahrat do pinnaclu,sestrihat atd.,prevest do avi a pak vysledek prevest v canopusu na dvd.chci se zeptat zda prevod v pinnaclu do avi je komprimaci a ztraci se nejak kvalita a tim padem jestli ma cenu to pak prevadet tim cannopusem.pokud je to nesmysl tak mi poradte jak to udelat spravne.diky za odpoved.
Modena (1706)|29.8.2006 21:22
[quote=smejkyc]mam dotaz.slysel jsem ze kvalita prevodu v pinnacle na dvd neni nic moc.chci to udelat takhle-video nahrat do pinnaclu,sestrihat atd.,prevest do avi a pak vysledek prevest v canopusu na dvd.chci se zeptat zda prevod v pinnaclu do avi je komprimaci a ztraci se nejak kvalita a tim padem jestli ma cenu to pak prevadet tim cannopusem.pokud je to nesmysl tak mi poradte jak to udelat spravne.diky za odpoved.[/quote]
Ja bych Ti poradil - ale budu zleeeeeej . . . :-E
Pinnacle ne ! Jako střihový soft stojí za starou bačkoru a sám jsi došel k poznatku, že ani vnitřní kodér MPEG na tom není lépe, takže bych si být Tebou vybral nějaký jiný "dospělejší" střihový soft, co má i kvalitní enkodér, případně přímo i mastering - Adobe PremierePro, SONY Vegas+Architect, Canopus Edius!
Pokud Ti tyto softy přijdou příliš složité, má Adobe i SONY odlehčené varianty svých top modelů - Adobe Premiere Elements a Sony Vegas Movie Studio+DVD, použitelné je i něco málo od ULEAD . :-)
lada (195)|31.8.2006 16:24
smejkyc
Když už používáš PS9, tak to dělej jak jsi to navrhnul. (PS9-avi-encoder)
Také jsem to tak jeden čas dělal, ale nakonec jsem stejně došel k návrhu MODENY.