Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyrovnání barev ve Vegasu

Kolbis (0)|31.8.2004 07:30
Natočil jsem scénu, ale natáčel jsem dřív, než si automatika kamery stihla nastavit "bílou". Díky tomu je scéna ze začátku do modra a během pár vteřin se barvy spraví a pak už jsou dobré. Bohužel ten začátek je docela podstatný , ustřihnout ho by byla škoda a natočit to znovu nejde.

Zkoušel jsem na to aplikovat různé filtry s tím, že parametry těch filtrů jsem měnil v čase, ale prakticky nikdy jsem nedosáhl toho, aby barvy byly celou dobu přirozené.

Neexistuje na to nějaký popis, jak v podobných situacích postupovat? Tady jaký použít filtr, podle čeho ho nastavit,... Neexistuje nějaká možnost jak si ve Vegasu zobrazit "průběh rozložení barev" na snímku? To by mi možná pomohlo určit, kterou barvu přidat, kterou ubrat,...

Omlouvám se za asi dost laické dotazy.
Kolbis (0)|31.8.2004 09:16
Super. Hned jak dojdu domů tak to zkusím. Anglicky umím jen pasivně, ale toto jsem pochopil. Dík.

Ještě tedy zbývá ta podotázka. Umí Vegas nějak zobrazi "graf rozložení barev/jasů" na snímku? Mám pocit, že jsem kdesi na webu zahlédl, že to jde, ale já jsem nikde nic nenašel.
MOJE (537)|31.8.2004 09:37
Nikde vo WIEV to je. Niesom teraz pri Vegase.

B-)
stayman (12393)|31.8.2004 12:04
CTRL + ALT + 2
Kolbis (0)|31.8.2004 16:45
Dík oběma za odpověď. Mám to hotové.