Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HD x264 jak přehrát??

bArDa (274)|29.8.2006 11:59
Zdarec vsichni mam film v HD, kodek x264. Ale nak mi to nejde prehrat mam
Core AVC Pro a k tomu nakej ten Haali Media Splitter. Zkousel sem Media Player Classic v nem to fungovalo, ale pak kdyz sem to chtel po naky dobe pustit tak se okamzite po tom co se ten soubor otevrel restartoval komp. Tak sem zkusil VideoLan 0.85 v nem to jede ale strasne trhane a vobraz se rozsejpa. Ale kdyz to pustim v tom MPC tak se nacte ten Media Splitter, kdyz to pustim ve VideoLanu tak se nenacte. Asi jako kdyby ten prehravac mel naky svoje kodeky a tamty nechtel. V nastaveni sem nikde nenasel jak mu vnutit aby pouzival ty nainstalovany kodeky.
Foolproof (2713)|29.8.2006 12:07
Žádné Halali do MPC nepotřebuješ.

Jede to na CoreAVC,Cyberlink AVC/H.264,MainConcept AVC a několik jiných, z Avi,MPG. Filtr si dej override a prefered, extra splitter není potřeba, zvládne to ten inbuild v MPC
clee (6592)|29.8.2006 13:05
zvladne ale haali mi prijde stabilnejsi, mpc uz mi s internim filtrem parkrat slitnul
bArDa (274)|29.8.2006 15:06
Nevim v tom MPC to porad nejde tak sem zkusi Zoom Player a tam to funguje, ale vobraz se misty trosku poskubava uz sice minimalne, ale vobcas jo. Je to furt tim kodekem a nebo uz mi to nezvlada komp. Mam P4 3 GHz, GeeForce 6600, 512 Mb RAM.
bArDa (274)|29.8.2006 15:12
Jo a ten VLan je jedinej kterej u toho zvladne titulky.