Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Premiere Pro2 proc nefunguje Export na DVD?

xZoomeR (7)|21.8.2006 12:31
Nazdar, nevite nekdo proc nejde v programu Adobe Premiere Pro2 vypalovat na DVD (Export to DVD)? Mam udelany projekt na ose a kdyz chci dat rovnou vypalit na DVD tak v okne ktere se mi otevre je buton Vypalit (Burn) neaktivni (sedy). Zkousel jsem to na vsechny zpusoby a furt neaktivni. Ostatni polozky v okne vypadaji OK, (/vypalovacka, rozsah exportu atd...) akorat koukam ze u Kodovani (uplne dole) je tlacitko Settings taky neaktivni...hmmm no to teda nevi. Mam tam jeste nekde neco nastavit aby se to zaktivnilo, nebo je to nejaka chyba..poradte borci. :-)
Dik xZmR
xZoomeR (7)|21.8.2006 14:43
myslim ze ten problem byl i u predchoziho Premieru
Modena (1706)|21.8.2006 21:40
[quote=xZoomeR]Nazdar, nevite nekdo proc nejde v programu Adobe Premiere Pro2 vypalovat na DVD (Export to DVD)? Mam udelany projekt na ose a kdyz chci dat rovnou vypalit na DVD tak v okne ktere se mi otevre je buton Vypalit (Burn) neaktivni (sedy). Zkousel jsem to na vsechny zpusoby a furt neaktivni. Ostatni polozky v okne vypadaji OK, (/vypalovacka, rozsah exportu atd...) akorat koukam ze u Kodovani (uplne dole) je tlacitko Settings taky neaktivni...hmmm no to teda nevi. Mam tam jeste nekde neco nastavit aby se to zaktivnilo, nebo je to nejaka chyba..poradte borci. :-)
Dik xZmR[/quote]
Na DVD se dá draku vypálit pouze takový soubory, co jsou s DVD specifikací kompatibilní - a to většinou postřihananý DV AVI kontejner z timeline není, že . . . :-E
Všimni si ale, že když v tom nově rozbaleném okně Burn DVD po příkazu File/Export/Export to DVD zvolíš File nebo ISO, čudlíček Burn už Ti fungovat bude ! :-R Pročpak asi ?:-E
V PremierePro 2.0 máš navíc oproti verzi předchozí (APP 1.5) možnost přímo udělat jednodušší mastering (například o tom, se vegasím panáčkům, zde tak hojným, může nechat jen zdát :-D ) a pak to vysmahnout (Window/DVD LAYOUT) !
Takže - nejprve je třeba udělat kompatibilní soubory s DVD specifikací a pak můžeš chtít po PremierePro 2.0, aby pálila DVD kompatibilní soubory pro DVD playery a nebo pálit fajly a ISO pro PC mechaniku ! :-)

[quote]myslim ze ten problem byl i u predchoziho Premieru[/quote]
Ano - tento problém byl také u předchozích verzí Premiere a bude nejspíš i v těch příštích . . . :-D :BB:
xZoomeR (7)|22.8.2006 16:55
jo to bude asi ono :-!!!
xZoomeR (7)|22.8.2006 16:56
[quote=xZoomeR][quote="Všimni si ale, že když v tom nově rozbaleném okně Burn DVD po příkazu File/Export/Export to DVD zvolíš File nebo ISO, čudlíček Burn už Ti fungovat bude ! :-R Pročpak asi ?"[/quote]

... no tak uz jsem zase o neco chytrejsi, to bude asi ono...ALE...at dam File nebo ISo, cudlicek Burn je porad neaktivni... \/ tak teda nevim :-?

A jak ze udealm ten jednodussi mastering?
Ja se to teprva ucim takze jsem mimon 9-)
Dik[/quote]
Modena (1706)|22.8.2006 18:35
xZoomeR
V PremierePro 2.0 máš navíc oproti verzi předchozí (APP 1.5) možnost přímo udělat jednodušší mastering a pak to vysmahnout ([color=red]Window/DVD LAYOUT [/color]) :-)
xZoomeR (7)|23.8.2006 11:42
[quote=Modena]xZoomeR
V PremierePro 2.0 máš navíc oproti verzi předchozí (APP 1.5) možnost přímo udělat jednodušší mastering a pak to vysmahnout ([color=red]Window/DVD LAYOUT [/color]) :-)[/quote]

:-? ...no a co jako? Tam si dam nejaky to menu, udelam nahled... a dam vypalit...A ZASE SE DOSTANU DO TOHO OKNA VE KTERYM JE NEAKTIVNI CUDLIK BURN...a kdybych se posr.... tak ho nezaktivnim, ani pres FILE ani pres ISO ani ani... :-)-
xZoomeR (7)|4.9.2006 21:27
...a Vam vsem co delate s Premierem to sakra funguje? :-?
Modena (1706)|4.9.2006 22:29
[quote=xZoomeR]...a Vam vsem co delate s Premierem to sakra funguje? :-?[/quote]
Nám ano . . . :-)
video (68)|5.9.2006 07:12
Xzoomer

Riešil som to tiež a mne ten čudlik burn začal fungovať až keď som znížil dátový tok tak aby veľkosť výsledného dvd bola aj z menu 4,2 gb
:-)

Takže sa pohraj z nastavením dátového toku.
biL (20)|13.9.2006 10:42
Je to prosté - holt máš blbou medicínu na svoji "originální" kopii.
xZoomeR (7)|3.10.2006 19:19
tak stale nic, proste primy export na DVD asi budu muset ozelet. Jo mimochodem v tom okne Exportu mi to pise Stav: soubory neexistuji... tak v tom to mozna bude, ale kde je mam najit :-)