Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

seká mi QuickTime Player

nikita (3)|20.8.2006 21:14
prosím poradte mi. Stiahla som si film,ale ide otvoriť iba v Ouicktime. Nefunguje ani winamp,ani divix. Je chyba vo filme,alebo v prehrávači??? :-? :-? :-? :-? Zvuk ide v pohode,ale cef obraz ide mozaika, a je celkovo pomalejší ako by mal byť. :-((( Prosím ak niekto viete poradte čo mám urobiť. Vdaka
jojto (865)|21.8.2006 07:30
VLC , MPC (pokial je film s koncovku MOV, tak aj QuickTime Alternative).
nikita (3)|22.8.2006 20:07
:-( skúšala som nainštalovať, ale nepodarilo sa to, zakaždým ked som to chcela spustiť,tak to začalo odznova inštalovať. A iný spúštací súbor tam nebol. Asi som pitomá ked to neviem spraviť: :-?
jojto (865)|22.8.2006 21:17
nikita
VLC Media Player iba kopiruje subory do zlozky (standardne C:\Program Files\VideoLAN\VLC\vlc.exe). Media Player Classic sa neinstaluje iba jednoducho spusti ten *.exe. QuickTime Alternative je kodek robeny pre prehravanie QuickTime suborov bez nutnosti pouzitia QuickTime Playeru. Instalacia obsahuje MPC v.6.4.8.9 (mplayerc.exe). Najdi si ich v systeme...
stayman (12393)|22.8.2006 21:19
co pise gspot?
JaLoMe (47)|23.8.2006 07:30
[quote=StayMan by €RikŁ€]co pise gspot?[/quote]

Zdravím tě StayMan by €RikŁ€, po delší době jse tady přišel jen abych tě pozdravil. Drž se chlape, vidím, že to by nebyl koš aby tam nefiguroval StayMan by €RikŁ€. Čau a měj se zase někdy.
nikita (3)|23.8.2006 15:44
Vdaka za radu. nainštalovala som si VLC player a to funguje. Ešte že sú tu ludia ochotný poradiť takým ako som ja. :-D
stayman (12393)|23.8.2006 16:33
JaLoMe
Skoda ze si prestal pisat, asi si zistil, ze to nema az taku cenu :-) Dik a napodobne, tiez pozdravujem.

nikita
No ved si v pohode, tak preco nie :-D