Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ripping

666dia (476)|16.8.2006 14:08
O ripování obecně...jen bez návodů...
666dia (476)|16.8.2006 14:13
tak nevím...zase je někdo papežštější, než papež....a můžu vám říct, že zrušení sekce Ripping je medvědí služba i pro vydavatele DVD.....sledovali to tady bedlivě....
ada194 (19)|16.8.2006 14:27
a keď to budú potrebovať, tak znova začnú :BB:
Alex88 (42)|16.8.2006 14:30
No, vidi sa mi, ze treba najst iny server, zacinaju sa diat veci, teraz som rad, ze som na Slovensku. :-!!!
ada194 (19)|16.8.2006 14:46
Alex88

no, tak by som sa netešila čaká to aj nás :OO
ada194 (19)|16.8.2006 15:41
Alex88

no, ale poslal tu už na sk niekto konečne funkčný návod? :-R
Alex88 (42)|16.8.2006 16:46
Kto chce aby som poslal, prosim napiste mi sukromnu spravu, nemam to od seba, ale mam to!
bugsy (2)|16.8.2006 17:21
Posles to,alebo nie?
Lucio111 (12)|16.8.2006 18:22
Po slovensky rozumie klasický Čech, po česky zas takisto Slovak. Co tak priatelia zacat diskutovat uplne slobodne , bez hrozieb moderatorov TvFreaku??? je to možné! - http://www.dvdzone.sk Podotykam , koncovka sk (!) Tam zatial tvrda cenzura neni. Zaujimave je, ze napr. na jednom nemenovanom ceskom webe sa diskutuje dost otvorene, a cenzura je tam velmi malička. Je to cesky web, tak ako je mozne tu, páni moderatori ste zvolili taku hnusnu komunisticku cenzuru??????? :-k
Lucio111 (12)|16.8.2006 18:38
[quote=Ivo Mašek][quote=Lucio111]Po slovensky rozumie klasický Čech, po česky zas takisto Slovak. Co tak priatelia zacat diskutovat uplne slobodne , bez hrozieb moderatorov TvFreaku??? je to možné! - http://www.dvdzone.sk Podotykam , koncovka sk (!) Tam zatial tvrda cenzura neni. Zaujimave je, ze napr. na jednom nemenovanom ceskom webe sa diskutuje dost otvorene, a cenzura je tam velmi malička. Je to cesky web, tak ako je mozne tu, páni moderatori ste zvolili taku hnusnu komunisticku cenzuru??????? :-k[/quote]
Jseš přesvědčen o tom, že moderátoři jsou poslanci parlamentu a odhlasovali si autorský zákon? Podle toho, co píšeš, si to asi myslíš. Pak jseš ovšem blázen.
A jestli máš s tím neřešitelný problém, utvoř si svůj web, a tam vše napiš, veškeré návody. Pěkně na své triko.[/quote] Ok, suhlasim ze navody by sa nemali uz uverejnovat, ale preco preboha vsetky prispevky, ktore co i len sa zmienia o neakom filme alebo su narážkou, ihned rušite??? Ved zakon sa tu vzdy neporusuje!!!! Ten cesky web, tam je to ako dovolené??? Vy ste tvrdy cenzuristi, tak ako ste znicili cdr.cz forum, nicite si aj toto. Ale to je vasa chyba, navstevnost bude urcite klesat. Nepaci sa mi ta okamzita tvrda cenzura, ako ozaj za totality!!! Chapem ze zakon vymysleli tí pankovia s poslaneckej snemovne, ze vy za to nemozte, ale ozaj to uz prehanate.
Tester1 (5)|16.8.2006 20:36
Bontoni teda zabodovali :-D I já jsem v p.....
Mike (617)|16.8.2006 20:59
[quote=Lucio111]Po slovensky rozumie klasický Čech, po česky zas takisto Slovak. Co tak priatelia zacat diskutovat uplne slobodne , bez hrozieb moderatorov TvFreaku??? je to možné! - http://www.dvdzone.sk Podotykam , koncovka sk (!) Tam zatial tvrda cenzura neni. Zaujimave je, ze napr. na jednom nemenovanom ceskom webe sa diskutuje dost otvorene, a cenzura je tam velmi malička. Je to cesky web, tak ako je mozne tu, páni moderatori ste zvolili taku hnusnu komunisticku cenzuru??????? :-k[/quote]

Na tvém místě bych se taky zlobil, ale my nejsme jako pánové Bublan, Husák a jejich kamáradi, my ty zákony, které si tito pánové odhlasovali musíme dodržovat. Nehodláme kvůli vašim zlatým očím mít opletačky se zákonem, když vám za zády stojí kontrola a hučí na vás, že je to protizákonné

Je nám jasné, že se lidé přesunou na jiné servery, ale to se nedá nic jiného dělat, každý zákaz vždy jen posune zmíněnou věc do pozadí, v tomto případě do zahraničí, a nic se v podstatě z hlediska činnosti lidí nestane, tak to vždy bylo a bude, na tom, jestli se bude kopírovat nebo ne to nic nezmění. A pokud by náhodou lidé přestali kopírovat, protože to třeba nebudou umět, tak to vždy jen zvýší zisky opravdovým pirátům, ale s tím nic nenaděláme.

Pokud na jiných servrech běží diskuze dál, tak mají zřejmě lepší právníky, také nevím o dalším serveru, kde by bylo celé fórum přímo vyhrazeno pro Ripping, většinou se ty příspěvky vyskytují uvnitř vypalování apod.

Co se týče Slovenska, tak tento zákon tam bude zaveden také, protože jste v EU a zavázali jste se tento zákon přijmout, takže pak se budete muset přestěhovat zase na jiný server.

Pokud bude člověk chtít najít informace o tom, jak který titul zkopírovat, tak ho najde tak jako tak a nemusí k tomu mít fórum, stačí umět anglicky, protože serverů, kde se tímto zabývají je spousta a jsou umístěny mimo "zakázanou zónu", takže pojedou stále a informace na nich jsou aktuálnější.

Sám jsem zvědavý, jak dopadne právní rozbor, který mám slíbený (tímto dotyčnému děkuji), protože podle mne např. informovat o ochraně na nějakém disku by měla být povinnost každého vydavatele a informovat určitě může kdokoliv o způsobu této ochrany, to je základní ústavní právo na informace, samořejmě už není možné rovnou napsat, že film X zkopírujete pomocí Y, to odporuje autorskému zákonu, ale můžete napsat, že na filmu X je ochrana Y a ta spočívá v Z, analogie je podle mne v tom, že informovat o tom, jak funguje střelná zbraň je povolené, ale podávat návod na její výrobu nebo použití k zabíjení už určitě ne
Tester1 (5)|16.8.2006 21:05
Kluci, je sice hezký, jak se dohadujete, ale je nám to prd platný :-((
Diablo (668)|16.8.2006 22:48
Normální člověk to pochopí a blbci to stejně nevysvětlíte. Je to prostě fakt s kterým se musíte smířit a když se vám to nelíbí (mě taky nee), tak si můžete stěžovat svým pánům poslancům. A když vás pohoršuje toto "omezení" na tvfreaku, tak není nic jednodušího, než jsem přestat chodit. :-I


:-!!!
BillBoody (6)|16.8.2006 23:25
[quote=Diablo]Normální člověk to pochopí a blbci to stejně nevysvětlíte. Je to prostě fakt s kterým se musíte smířit a když se vám to nelíbí (mě taky nee), tak si můžete stěžovat svým pánům poslancům. A když vás pohoršuje toto "omezení" na tvfreaku, tak není nic jednodušího, než jsem přestat chodit. :-I


:-!!![/quote]

Presne tak u nas za to muzou jen ty co za nase dane, vymejslej super zakony!!!

Jinak koukam, jak par lidi rozhodi jedna ochrana, a jsou si schopny nadavat, ale proc??? Je to zbytecny, ochrany budou tak i tak, bohuzel. George X2 se bude snazit furt, tak i onak!!!
Tester1 (5)|17.8.2006 00:56
Právě jsem na to přišel. Protože ale tady nesmím nic prozradit, tak snad tím nic nezkazím, když řeknu demux a authoring. Je to zdlouhavé a krkolomné ale funguje to
ada194 (19)|17.8.2006 01:04
Tester1

to si nadtým sedel až doteraz?
Tester1 (5)|17.8.2006 01:10
Bohužel. Ale taky jsem mezi tím musel pracovat. Holt žrát se musí
JS_tvf (1)|17.8.2006 14:06
Bola tu kedysi sekcia riping a tam bolo ako zakodovat DVD. Tam sa George vyznal z toho ako to zakodoval. Kto to stihol precitat prv ako to vymazal tak vie ako dalej. Niekto tu uz pisal, ze to je medvedia sluzby aj pre distributorov. Asi mal pravdu. Je to medvedia sluzba aj pre videopozicovne. Cervene DVD si ludia nechceli poziciavat pokial sa nerozchyrilo ako na to. Mam videopozicovnu, tak to viem. Skor by mali ist po wareze, lebo plnohodnotne DVD Hostel tam je pekne v cestine a 5,1 a zacne film a pocujes Bontonfilm uvadi. Pozeral som, ze uz ho stiahlo 394 ludi. Hostel by mal vyst na DVD asi az niekedy v septembri. Neviem ci maju warez fora dobrych pravnikov. tam nerozoberaju ako prekonat ochranu ale tam hned ponukaju plnohodnotne DVD a to je asi mensi zlocin.
A teraz som sa dival v Divxe to stiahlo dalsich 397 ludi.
Lucio111 (12)|17.8.2006 16:16
[quote=JS]Bola tu kedysi sekcia riping a tam bolo ako zakodovat DVD. Tam sa George vyznal z toho ako to zakodoval. Kto to stihol precitat prv ako to vymazal tak vie ako dalej. Niekto tu uz pisal, ze to je medvedia sluzby aj pre distributorov. Asi mal pravdu. Je to medvedia sluzba aj pre videopozicovne. Cervene DVD si ludia nechceli poziciavat pokial sa nerozchyrilo ako na to. Mam videopozicovnu, tak to viem. Skor by mali ist po wareze, lebo plnohodnotne DVD Hostel tam je pekne v cestine a 5,1 a zacne film a pocujes Bontonfilm uvadi. Pozeral som, ze uz ho stiahlo 394 ludi. Hostel by mal vyst na DVD asi az niekedy v septembri. Neviem ci maju warez fora dobrych pravnikov. tam nerozoberaju ako prekonat ochranu ale tam hned ponukaju plnohodnotne DVD a to je asi mensi zlocin.
A teraz som sa dival v Divxe to stiahlo dalsich 397 ludi.[/quote] super nazor. "dvixripping" a tomu podobne nie je zlocin?????
ada194 (19)|17.8.2006 17:21
rozmýšlam, že kým stálo jedno čisté médium nenormálne prachy nikto nepotreboval vyrábať ochrany :-)-
wizzard (447)|17.8.2006 22:03
Jo-jo, ale vtedy boli drahe aj DVD naplovacky (a este k tomu pomale - 1x a 2x speed)....a hlavne ludia zberali viac motylov, znamky alebo ine cacky ale nie filmy na DVD...
ada194 (19)|17.8.2006 23:10
wizzard

mali by sa k tomu vrátiť
:BB:
666dia (476)|19.8.2006 06:58
děkuji vám za váš zájem, ale už si nikdo nepište o návod...nedám jej, i když....kdyby mi každej poslal 10 korun, tak jsem už teď milionář....nevěděl jsem, že se v našich končinách tak kopíruje...ani vy ani distribuční společnosti mě ty prachy nedáte, takže zůstanu zase chudej...ach jo....
Melmus (1)|19.8.2006 07:25
[quote=666dia]děkuji vám za váš zájem, ale už si nikdo nepište o návod...nedám jej, i když....kdyby mi každej poslal 10 korun, tak jsem už teď milionář....nevěděl jsem, že se v našich končinách tak kopíruje...ani vy ani distribuční společnosti mě ty prachy nedáte, takže zůstanu zase chudej...ach jo....[/quote]Chudej, ale čestnej, můžeš mít dobrý pocit.
wencaS (853)|19.8.2006 10:06
[quote=666dia]děkuji vám za váš zájem, ale už si nikdo nepište o návod...nedám jej, i když....kdyby mi každej poslal 10 korun, tak jsem už teď milionář....nevěděl jsem, že se v našich končinách tak kopíruje...ani vy ani distribuční společnosti mě ty prachy nedáte, takže zůstanu zase chudej...ach jo....[/quote]

:OO :OO :OO :OO

ty bys dal navod za 10,- tomu kdo ma na placce trebas 50,-??

:-E :-E :-E zustanes chudej, protoze ses blbej :-E :-E :-E

:BB: :BB: :BB: :BB:

PS: kdybys vsude psal ze si to jeste nemel v ruce prijde ti desetina zadosti. jako mne :-E :-E :-E
GeorgeX2 (14)|19.8.2006 14:46
666 dia já ti za návod dám klidně i stovku,ale mě ho asi nedáš co?... :-D :-D :-D
Lucio111 (12)|19.8.2006 15:07
Opytam sa aspon takto: v akych programoch ste urobili tento film, staci nazvy prg.
Lucio111 (12)|19.8.2006 16:55
[quote=Barto]STFW :-E[/quote] 1. ty mas film uz hotovy?
2. STFW, su skratky programov?, nemozes byt konkretnejsi, kolega? :-? :-?
Barto (317)|19.8.2006 17:32
STFW je skratka co ti hovori aby si pohladal na webe lebo tam to najdes urcite
Lucio111 (12)|19.8.2006 20:00
[quote=Barto]STFW je skratka co ti hovori aby si pohladal na webe lebo tam to najdes urcite[/quote] skratka , kazde pismeno jeden soft? sak napis konkretne
:-)-
Barto (317)|19.8.2006 20:17
STFW ( search the fucking web) zle si ma pochopil, tym som chcel povedat aby si pohladal na zahranicnych sajtach kde na to urcite najdes odpoved, kebyze to dvd mam doma a mam ho ripnute tak ti napisem jako to ripnut a vobec by ma nenapadlo napisat skratku kde kazde pismeno znamena soft az taky psychac som zatial neni. A by ma zaujimalo co je to za film ze nejde ripnut
vbr_161.jpg
Lucio111 (12)|19.8.2006 21:08
[quote=Barto]STFW ( search the fucking web) zle si ma pochopil, tym som chcel povedat aby si pohladal na zahranicnych sajtach kde na to urcite najdes odpoved, kebyze to dvd mam doma a mam ho ripnute tak ti napisem jako to ripnut a vobec by ma nenapadlo napisat skratku kde kazde pismeno znamena soft az taky psychac som zatial neni. A by ma zaujimalo co je to za film ze nejde ripnut[/quote] hra tam neaky N.Cage, alebo tak neako 8-)
Whitejoker (616)|19.8.2006 23:21
Bittorrent, DC++, apod
a máš to bez starostí a bezesných nocí a hlavně bez porušování zákona
Lucio111 (12)|20.8.2006 10:52
[quote=Whitejoker]Bittorrent, DC++, apod
a máš to bez starostí a bezesných nocí a hlavně bez porušování zákona[/quote] ale tá kvalita obrazu
Whitejoker (616)|20.8.2006 17:47
Když máš dobrý link, tak stahneš i full DVD
666dia (476)|20.8.2006 21:28
[quote=GeorgeX2]666 dia já ti za návod dám klidně i stovku,ale mě ho asi nedáš co?... :-D :-D :-D[/quote]
tobě nee....
Machro (64)|21.8.2006 09:45
[quote=Whitejoker]Bittorrent, DC++, apod
a máš to bez starostí a bezesných nocí a hlavně bez porušování zákona[/quote]

Pokial ja viem, tak torrenty nie su legalne. Ak sa mylim, opravte ma...
Whitejoker (616)|21.8.2006 14:30
stahovat můžeš pro vlastní potřebu - pokud to neprodáváš.
Ale nesmíš to nabízet (sdílet) dále....
Machro (64)|21.8.2006 14:49
Ja som ale pocul, ze princip torrentov je taky, ze ked stahujes, tak sa vlastne zucastnujes zdielania, cize to vlastne posielas dalej... :-?
pepekarita (149)|21.8.2006 14:57
[quote=Whitejoker]stahovat můžeš pro vlastní potřebu - pokud to neprodáváš.
Ale nesmíš to nabízet (sdílet) dále....[/quote]
Pokud chceš stahovat tak musíš unload,většina těchto serveru je na pozvánku a pokud nemáš dobré "Ratio"tak si nestáhneš žádny film atd,mám na mysli Zettor tracker,Helevole,FilmNova group a další kde jsou všechny filmy s cz dabinkem.
Pekelnik (1)|21.8.2006 21:08
Na zahraničních webwch nic není, oni mají úplně jinak chráněný tento film! Pokud vím tohle je specialitka pro ČR a SR. Proto maj hoši s fabu a any takové hoňky!
Whitejoker (616)|21.8.2006 22:23
2 pepekarita: samozřejmě, když něco nasdílíš, zlepší se ti ratio, ale to už je nelegální (dávat to dál = sdílet).
2 all: asi se tada bez těch filmů budete muset obejít (pokud chcete dodržovat zákony).
Mimochodem - jeden film velmi často zde zmiňovaný fakt nestojí za práci s kopírováním, ostatně jako většina amerických filmů.
Ale jestli to žerete, nebo to chcete prodávat dál, tak příjemnou zábavu.
PS.: Na takové tržnici v nejmenovaném městě u německých hranic takových filmů můžete za levný peníz koupit pytle. Špatná zpráva je, že je včera vybrala ČOIka.
Anonymous (825)|28.8.2006 08:06
[quote=666dia]tak nevím...zase je někdo papežštější, než papež....a můžu vám říct, že zrušení sekce Ripping je medvědí služba i pro vydavatele DVD.....sledovali to tady bedlivě....[/quote]

Sekci ripping nikdy nikdo nesledoval bedlivě, protože k tomu neměl důvod. Možná tak lamy a oneclick n00bs. Překonávat ochrany na DVD-Video je asi tak náročný jako si zavázat tkaničku u boty místo uzlu. To že někdo nezvládne ani to je jeho problém. Tady nikdy nikdo nepřišel na to jak zlomit nějakou ochranu, bylo sem postováno jen něco na co přišel někdo jiný. Přeložené návody [někdy i translatorem :D] ze zahraničních for a rippovací programy které jsou z 99% free. Jediné co tady bylo a je, jsou lidé typu Ivo Mašek & Company. Tyhle amateurs vydávali tyhle návody za své a tak se chlubili cizím peřím, lamy jim ochotně přitakávali, protože si mysleli že právě tohle jsou ty borci který to maj zmáknutý :-E :-E . Bohužel pro tyto amatéry nastala doba že i návod jak lámat tyto směšné ochrany nějakým decrypterem je u nás postižitelné dle zákona. A tak se tyhle rádoby Elite Rippers stáhli do ustraní a jediné co ted dokážou je mazat příspěvky uživatelů, zamykat témata a pomalu ale jistě utápět tento web do zapomnění. Možná nás ale v budoucnu překvapí, nakoupí zařízení za několik stovek tisíc, napíšou si vlastní soft a pustí se do lámání ochran nových formátů.
BOBA (590)|28.8.2006 08:28
Musím se zastat Ivo Maška. Pokud vím, tak tam pouze umístil link na návod s tím, že tam byl dovětek, aby dotazy byly směrovány na rippera XXX. Ostatní diskutující pro zjednodušení tomu začali říkat návod podle I.Maška.
pepekarita (149)|28.8.2006 10:25
Jásné,mi co jsme tu nějaký pátek to víme,dokonce tam byl dovětek že umožnil prostor Jal...,dovětek byl ze zpožděním ale byl.Mimochodem ten návod je stále na cdr.cz
bugsy (2)|5.9.2006 23:28
co ste tu vsichni vymreli? Underworld Evolution ,je pry zase nejake posusnani...nevite o tom neco?
peco (772)|6.9.2006 08:12
bugsy
only DVDZONE.sk tu je to zakazane \/
Ice (414)|10.10.2006 22:47
Server ukoncil svoju cinost z dovodu ze nemam cas sa o neho starat ..

Ak mate chut pokracovat v jeho prevadzkovani, poslite mi mail na [email]dvdzone@pytkin.sk[/email]


kde jinde je to ted aktuelni?
wizzard (447)|10.10.2006 23:37
Na par dni sa vsetci presunuli na cdr hard forum ale od vcera admin zavrel sekciu ripping tiez, konzultuje to s pravnikmi, takze teraz bude asi chvilu ticho.