Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ulead Movie Factory

Daliona (11)|15.8.2006 23:55
Stáhla jsem si teda Ulead Movie factory,ale vůbec nemůžu přiít na to,jak můžu vystřihnout reklamu.Umím oříznout pouze začátek a konec.Pomůže mi někdo?
Pitomec (10211)|16.8.2006 06:17
Womble MPEG Video Wizard - tady je vystřižení bez rekomprese. S Ulead Movie Factory se renderuje celý video znovu, takže tím se nemá ani smysl zabývat.
mmmartin (187)|16.8.2006 10:32
Vložíš film a klikneš na dvojitou šipku, která je vlevo vedle "obrazovky" na úrovni textu Add/Edit chapter....Otevře se ti další nabídka, ve který vybereš Multi Trim Video a máš možnost vložený film kouskovat podle libosti. Ale i nadále platí předchozí Pitomcova připomínka.
Daliona (11)|16.8.2006 15:56
Díííky moc.
V tomto oboru jsem naprostý laik.Je zajímavé,že ať napíši kamkoli,pokaždé mi poradí jiný program,takže v tom mám potom zmatek. 9-) Já jenom potřebuju program,abych si mohla z DVD a souborů *.vro a *.vob sestříhat nějaké záběry a v co nejlepší kvalitě a nejmenší velikosti to dala na web.
Whitejoker (616)|17.8.2006 19:46
někdy k jednomu cíli vede několik cest ....
Ale ten Ulead je na stříhání naprosto nevhodný - opravdu dokáže jen ustřihnout začátek nebo konec nebo multitrim (rozkouskování na víc kousků). Zkus ten Womble