Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kvalita zachytávání prosím HELP

Joseph (6)|14.8.2006 09:35
Zdravím, nějak se tady nemůžu orientovat a už dlouho hledám odpověď na mou otázku. Mám TV kartu winfast 2000 xp expert a pomocí VHS videa bych potřeboval z kazety udělat záznam na cd. NAkonec bych to ctel uložit na DVD v programu ulead video studio. Jenže kyž nahravam z te karty tak mam špatnou kvalitu. Existujě nějaký dobrý program se kterým bych měl dobrou kvalitu??? Nebo jakou kvalitu mam zvolit ve winfastu?? A nakonec jeste maličkost, když jsem chtěl zachytavat video v tom ulead video studiu tak jsem musel mít puštěný winfast a i tak byla velmi špatná kvalita(silné rušení). CO stím??? :-?
mmmartin (187)|14.8.2006 10:45
[quote]Jenže kyž nahravam z te karty tak mam špatnou kvalitu.[/quote]
Lze tomu rozumět tak, že špatná kvalita se vyskytuje při nahrávání z VHS? To není nic překvapivého, obávám se, že tady změna nahrávacího programu nepomůže (pokud se nejedná o fatální chybu v nastavení).
ODSakEda (2278)|14.8.2006 11:24
špatná kvalita obrazu již v náhledu nebo až v záznamu?! Jaké rušení???
Ivo Mašek (10205)|14.8.2006 14:34
Mrkni na nastavení tuneru pro režim "video"
položka: WinFastPVR.......nastavení
Tam musíš "kouzlit" :-)
Joseph (6)|15.8.2006 18:47
OMLOUVÁM SE ZA POZDNÍ ODPOVED, Špatná kvalita je až v záznamu. Při přehrávání to jde v pohodě, tak jak bych chtěl. Ale po spuštění nahrávky špatná kvalita. TO rušení je v tom ULEADu proste cáry barevné rozlýzá to, šum...
To:all A co ty jiné programy???