Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast TV2000XP Expert - teletext

Franta (1)|28.3.2004 17:21
Vlastním tuto TV kartu, bohužel mi nechodi pod linuxem :-((( a nevim jestli ji tam vůbec jde rozchodit, ale pod Win XP je téměř bez chyby 9-) , jen jediná maličkost mi vadí a to je TELETEXT - jak nastavit zobrazovaní českých znaků? Poradí mi někdo zda lze nastavit ČJ v teletextu a zda se někomu podařilo ji rozchodit pod linuxem??
diky :-!!!
Tomáš Pácl (21)|29.3.2004 07:26
Vlastním sice jen verzi DeLuxe, ale s kartou neby pod Linuxem (Mandrake 9.1) žádný problém. Pod Windows mi teletext začal zobrazovat s listopadovými ovladači (se srpnovými nechodil), česky píše od prosincových ovladačů, aktuální únorové a březnové ovladače a PVR už mají chanell surf. Vše ke stažení na http://www.leadtek.com.tw.

Tomáš Pácl
Doom (2331)|29.3.2004 12:49
Mám Experta a aktuální verze aplikace PVR český teletext umí :BB: (a umělo ho už i pár verzí před ní :-R \/ ). A dokonce, pokud se nemýlím 8-) už umí i sama poznat zvukovou normu :BB: (klukům u Leadteku jde sice ten vývoj pomalu, ale jistě 9-) B-) ) :-E.

Kartu u nás distribuuje firma Levi http://www.levi.cz a na jejich stránkách jsou ovladače i PVR rovněž ke stažení.

Ale nikomu to neříkej :-)- je to :-!!! novinka :-)- :BB: :-)-

(já mám dneska super náladu, na to že je pondělí ;-)) :-D :-D :-D :-D :-D[/url]
Ludwa (1)|29.3.2004 15:57
Zdravim vsechny,
ani pri pouziti nejnovejsich ovladacu pro tuto kartu se mi nezobrazuji na teletextu v televiznim programu nazvy filmu (komentare k filmum ano). Cestina beha bez problemu. Ma nekdo podobnou zkusenost popripade muzete nekdo poradit?
L.
Doom (2331)|30.3.2004 10:28
[quote=Ludwa]Zdravim vsechny,
ani pri pouziti nejnovejsich ovladacu pro tuto kartu se mi nezobrazuji na teletextu v televiznim programu nazvy filmu (komentare k filmum ano). Cestina beha bez problemu. Ma nekdo podobnou zkusenost popripade muzete nekdo poradit?
L.[/quote]

mě to taky nedělá :-)- ale ani mi to moc nechybí. :BB: Software to zatím asi neumí. :-? ale vydrž, eventuelně napiš do Leadteku a možná s tím něco udělají :-?
Tomáš Pácl (21)|30.3.2004 16:21
Mně to dělalo jen u teletextu ČT, březnové ovladače problém odstranily (DeLuxe).
LIbor Kopp (21)|31.3.2004 19:19
Nevite nekdo, jestli uz s temi nejnovejsimi ovladaci/aplikaci funguje dualni zvuk?

Zdravim

Libor
MikeM (194)|13.4.2008 18:21
prosim o radu, teletext zobrazuje chybne ceske znaky. Je mozne o nejak opravit (nastavit kodovou stranku) ?
Saxel (2279)|13.4.2008 21:46
MikeM:
Dělaly to starší verze PVR2. Jakou máš verzi?