Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek Winfast TV2000 XP Deluxe + Dscaler = nefacha :/

Triskac (3)|28.8.2004 03:05
uz davnejsie som skusal rozbehat na tejto karte Dscaler zcasti koli moznosti pouzitia cablecryptu a zcasti preto ze ho kazdy chvali. Nikdy som to nerozbehol a teraz som sa k tomu znovu vratil lebo by som si rad z izby spravil entertaining room :-D

no ale k problemu: stiahol som Dscaler 4.0.1 a 4.1.8, ale veru nejde ani jeden :-(

[color=darkred]Problem pri spustani:[/color]
nainstaloval som, pustil.
pocas pustania som zadal tieto nastavenia:
Processor: Above 1GHz
Defaults: Best picture quality
Usage: DScaler alone - best possible results
Card: Leadtek WinFast 2000
Tuner: Philips [PAL] (mozno zle, v tomto sa nevyznam)
no a ked som to vsetko odklepol tak mi vyhodilo hlasku:
[quote]Can't create overlay surface: 88760168[/quote]
a program sa ukoncil :-?


[color=darkred]Co sa tyka HW konfiguracie:[/color]
MB ASUS P4PE
P4 2,4GHz
512MB DDR
SB Audigy 2
VGA Asus GF4 Ti4200
zdroj 350w
a karta spominana WinFast TV 2000 XP Deluxe

» Instalovany mam aj software [color=blue]Winfast PVR[/color], mozno to je zdroj problemov, neviem, preto to tu tiez uvadzam. System je Windows Xp Professional.

mozte ma kontaktovat aj na ICQ, nenahnevam sa :-)
Ivo Mašek (10205)|28.8.2004 08:43
Tuner: Philips [PAL] (mozno zle, v tomto sa nevyznam)
Tady jsi, myslím, chybu neudělal. Conextant mají až novější verze - Expres.
Instalovany mam aj software Winfast PVR,
Odinstaluj DScaler i Winfast a potom nainstaluj pouze DScaler. Já jsem to kdysi s DScalerem zkoušel, nevím ale, s jakou verzí. Fungovalo to. (ovšem, mám verzi Expres - tedy jiný čip)
Triskac (3)|28.8.2004 13:04
ok dik, a este otazocka, aky tuner mam teda nastavit ?
Ivo Mašek (10205)|28.8.2004 14:26
Verze "deluxe" má Phillips. Konkrétní údaj čipu neznám. Já vlastním verzi "expres" - ta má Conxtant.
Doom (2331)|30.8.2004 09:16
[quote=Ivo Mašek]Verze "deluxe" má Phillips. Konkrétní údaj čipu neznám. Já vlastním verzi "expres" - ta má Conxtant.[/quote]

snad Expert, ne? 9-) nebo sis koupil novou kartu? :-E nebo ti v compu jezdí vláček? :-E
Ivo Mašek (10205)|30.8.2004 10:25
DoomHammer:
TV2000XP - Expert: Chipset Conexant CX2388X series

...teď mi to došlo !! Samozřejmě EXPERT, nikoli expres
Doom (2331)|30.8.2004 12:50
já budu hodně hnusnej detailista... ale, Ivo, zamíchal jsi dva pojmy, já to s dovolením opravím (ne, že mě kousneš :-) )

čip BT878 (dekodér TV vysílání) pochází taky od Conexantu.

Philips vyrábí pouze tuner (tu plechovou krabičku). Koukal jsem na Experta a ten má taky tuner od Philipse (aspoň je to vyražené na víčku toho tuneru).
Ivo Mašek (10205)|30.8.2004 13:49
Teda, detailista jseš, to jo. :-D
Vidíš, toho nápisu jsem si nevšiml. Buď je tak malý, že mi unikl, a nebo jsem tomu nevěnoval pozornost.
Ale faktem je, že na Aidě32 jsem nikde nečetl "Phillips", i když je možné, že mi to uniklo.
Pravda také je, že verze "deluxe" používá jiný čip, než verze "expert". Také u verze "deluxe" šlo "oblbnout" vysílání HBO, u verze "expert" to již nejde a to platí pro všechny karty s čipem Conexant.
Doom (2331)|30.8.2004 14:02
jj, já vím, že jsem potvora...

nápis Philips je vyražený na víčku krabičky a schovaný pod samolepkou Leadteku. Našel jsem ho, když jsem ten tuner otvíral (zajímalo mě, jak je řešený...)

mě AIDA taky neposkytla moc informací o TV kartě... asi ji moc nezná :-)