Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe Encore

Johnnny (8)|8.8.2006 06:50
Zdravim. Mam doma program Adobe Encore a vyzera celkom slusne az na to ze pri importe videa musi mat video presne rozlisenie, presny pocet snimok z a sekundu..., Neda as to neako obist?
Dik
stayman (12393)|8.8.2006 09:43
DVDLabPro, DVDA...
Johnnny (8)|8.8.2006 09:57
ok, ale moc sa v tom nevyznam, to akoze mam pouzit iny program?
Modena (1706)|8.8.2006 11:57
[quote=StayMan by €RikŁ€]DVDLabPro, DVDA...[/quote]
Debile . . :-k

Johnnny
Můžeš se poněkud rozepsat ? Co tam strkáš za formát ? Já dělám MPEG2 z DV, sestříhaného v PremierePro a ještě jsem nezaznamenal, že by to Encore nebral . . . :-?
clee (6592)|8.8.2006 12:02
debile mu muzu rikat jen ja :((

btw. na videa ze satu nebo ruzny paskvil mpegy je vetsina softu (vcetne encore a architectu) nepouzitelna, ale treba dvdlabpro sezere prakticky cokoliv :-E
Johnnny (8)|8.8.2006 12:07
je to AVI, nieektore filmy idu ine nie,pri tych co nejdu mi napise ze musi mat rozlisenie take a take
stayman (12393)|8.8.2006 12:54
[quote=clee]debile mu muzu rikat jen ja :(( [/quote]

To mozes akurattak svojemu ocinkovi, tu si pis co chces :-E :-E :-E
Modena (1706)|8.8.2006 15:33
[quote=Johnnny] . . . pri tych co nejdu mi napise ze musi mat rozlisenie take a take[/quote]
OK, chápu ! Potom musíš každé video dát jako nový projekt a zadat mu parametry toho videa, jinak se samozřejmě bude Encore marně pokoušet sesypat dohromady neslučitelné ! Je nutné Ti připomenout, že Encore a každý jiný masteringový program má za úkol v první řadě udělat z projektu strukturu, kompatibilní se specifikací DVD, některé umí i encodovat do MPEGu, co neumí je věštit . . . :-E
Druhá možnost je protahnout předem tyhle soubory nějakým enkodérem (Canopus ProCoder) a dát jim všem jednotný formát, nejlépe rovnou ten MPEG2 (m2v+AC3 . . .) ! :-)
ai (2993)|8.8.2006 19:08
Johnny
davas sem malo informaci, rozepis se co to je za avi, jak si k nemu presne prisel, jestli nahodou nedavas NTSC DV avi do PAL projektu apod., fps,rozmer atd ..
Johnnny (8)|9.8.2006 11:01
no uz som sa zmieril s tym ze to nieje ulead kde dam hocijake video ale slo mi aj o to ze serial co som mal bol viacmenej sirokouhly a ked som mal v encore nastavene PAL tak to bol ovraz 4:3 a bol skresleny. Aby som ho mal sirokouhly nastavil som si project na NTSC, a konvertoval video do pozadovaneho rozlisenia.Nevadi ze ja to NTSC?
ai (2993)|9.8.2006 14:02
Johny uvedom si jednu vec, jestli chces aby ti nekdo pomohl, tak musis uvest co to je za video, parametry, jak si k nemu prisel, jinak se budes ptat donekonecna,
Encore ma urcite nekde v nastaveni na 16:9, jestli je zdroj skutecne 16:9, protoze mlzis zdroj, tak nikdo nic nevi ...
Fantas! (3016)|9.8.2006 14:04
Johnnny
vadi! NTSC je trochu jina norma, proto se snaz drzet toho, v cem je zaklad! Tedy pokud PAL tak do PALu a pokud NTSC tak do NTSC!