Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vysvětlení BER

AleK (814)|6.8.2006 10:31
zdar lidi mám Dream a sem tam mě nejdou programy a zjistil jsem že nejdou v okamžiku když mě vyskočej čísla u kolonky BER je to vedle hodnot signálu a proto se ptám co vlastně to BER znamená
Pitomec (10211)|6.8.2006 10:43
Bit Error Rate
Foolproof (2713)|6.8.2006 12:37
Procento bitů s chybami, dělené celkovým počtem přenesených bitů za časovou jednotku. Zobrazuje se typicky jako negativní mocnina 10.

Je to jednoduše digitální ekvivalent analogového parametru poměr signál šum.
blueant (820)|7.8.2006 09:11
Ja len doplnim ze to nastava pri zlom (slabom) signale.

Cize bud zle nastavena parabola alebo pocas burky.n
AleK (814)|7.8.2006 13:46
[quote=blueant]Ja len doplnim ze to nastava pri zlom (slabom) signale.

Cize bud zle nastavena parabola alebo pocas burky.n[/quote]


jj díky konečně to někdo vysvětlil česky ale je zajímavé že v pc mám SS2ku a na satu dual LNB a když mi to na dreamu nejede tak v pc upně krásně sílu a kvalitu signálu nastavuji přez pc a mám tam vše kolem 80-90% takže má asi dream o mnoho horší tuner

co s tím víte někdo ??? i když je pravda že to udělá jen občas ale vadí mě to soused má to samé co já ale jede uplně v pohodě
blueant (820)|7.8.2006 13:51
[quote=AleK][quote=blueant]Ja len doplnim ze to nastava pri zlom (slabom) signale.

Cize bud zle nastavena parabola alebo pocas burky.n[/quote]


jj díky konečně to někdo vysvětlil česky ale je zajímavé že v pc mám SS2ku a na satu dual LNB a když mi to na dreamu nejede tak v pc upně krásně sílu a kvalitu signálu nastavuji přez pc a mám tam vše kolem 80-90% takže má asi dream o mnoho horší tuner

co s tím víte někdo ??? i když je pravda že to udělá jen občas ale vadí mě to soused má to samé co já ale jede uplně v pohodě[/quote]

Skontroluj hlavne kabel a koncovky. Moze byt aj zaoxidovany KOAX ak do neho zatiekla voda.

Pripadne aj DISEQ prepinac treba skusit ci je dobry - ak pouzivas.