Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Z PC (Matrox G550) do TV?

vq (19)|26.8.2004 21:32
Zatim marne se pokousim vytahnout vystup videa z PC do TV. Mam tam Matrox G550 (drive taky G450, ale se stejnym vysledkem), na vystup pro 2.monitor pripojuju kombinovanou redukci dodanou s Matroxem (G450) VGA->Cinch a VGA->Svideo, dale propojkou Cinch do TV. Zkousel jsem uz snad vsechny mozne postupy v nastaveni DualHead, ale ani tuk, navic rezim DualHeadDVDmax, ktery predpokladam je "ten spravny"(je???), nelze aktivovat - dostanu jen stav "Enabled but not currently active". Cilem je samozrejme zprovoznit zobrazeni napr. filmu hraneho v BSplayeru na TV.

Muzete nekdo poradit? Jde to s touhle kartou?

Predem diky.
Pitomec (10211)|27.8.2004 07:28
Když jsem tu kartu kdysi měl v provozu v PC, tak byl nějaký problém v ovladačích - ty poslední stály za prd a musel jsem sehnat starší. Pak už to šlo v pohodě.
Anonymous (825)|27.8.2004 19:04
Nemáš přehozený kabely ? TV musí být napojená přes redukci DVI.
hanus (5)|8.9.2004 10:52
Ja mam:
Intel desku + intel P4 procak
Matrox G550 DualHead
a dalsi...
Pod Windows2000 mam nainstalovane original drivery z CD. Na DVI vystup grafarny mam danou original redukci DVI->HD15 a normalnim video kabelem mam pripojeny monitor. Na vystup grafarny pro monitor mam pripojenou kabelevou redukci TV Out - je z ni kabel pro kompozit video a S-Video.
Kompozit video z redukce zapojim do TV/videa. V nastaveni Obrazovky MUSIS DAT BITOVOU/BAREVNOU HLOUBKU JEN 16 BIT !!! JINAK SE NA TV NIC NEUKAZE !!! Pak das Rozsirene nastaveni a tam Aktivujes ve Features DVDMax a je to.
Anonymous (825)|8.9.2004 16:45
[quote=hanus]MUSIS DAT BITOVOU/BAREVNOU HLOUBKU JEN 16 BIT !!! [/quote]

Mě to jde i na 24 bit i na 32bit :-)
hanus (5)|9.9.2004 18:22
TV nemusí být připojena přes DVI redukci :-)
Anonymous (825)|10.9.2004 11:23
[quote=hanus]TV nemusí být připojena přes DVI redukci :-)[/quote]

U mě jó :-) jinak mě karta posílá do TV rozlišení 1024 x768 x 60Hz a to mě bohužel televize nejde a DVDMAX není aktivní.