Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CCE uz vie HD

stayman (12393)|4.8.2006 14:55
Foolproof (2713)|4.8.2006 21:03
No za ty peníze.

:-)

Myslím, že Avivo to převede ve srovnatelné kvalitě na DVD asi tak 50x rychleji a bez 6 průchodů a ještě nemusím dělat AVS script, abych to tam vůbec dostal. :-)


a zadarmo
stayman (12393)|5.8.2006 00:21
Foolproof

To si sa chlapecku trosicku kopol, ten soft pri troche sikovnosti a bez picovania mas za par sekund doma a vysledky su v nezrovnatelnej kvalite a ostatnymi. :-)
SS2CZ (874)|5.8.2006 07:35
Na mpeg2 ti stačí ProjectX,Avisynth,HCencoder a IfoEdit.Problém asi bude to,že kromě internetu žádný mpeg2 v HD neseženeš. :-(
Foolproof (2713)|5.8.2006 12:16
[quote=StayMan by €RikŁ€]Foolproof

To si sa chlapecku trosicku kopol, ten soft pri troche sikovnosti a bez picovania mas za par sekund doma a vysledky su v nezrovnatelnej kvalite a ostatnymi. :-)[/quote]

No to zase holčičko ne.

Release Date : 08/01/2006 ---- Supplier : Team Lz0

Testoval jsem to dost intenzivně, od verze 2.70 žádné zázraky neudělali.

Jediný význam má tehdy, když mám DV či HDV a chci z toho udělat mpg a nevadí mi, že 5 průchodů trvá celou noc.Stejně,ale sestříhané a renderované to musí být v něčem jiném a všeobecně platí, že výsledná kvalita je přímo úměrná nejslabšímu článku v řetězci.
:-D
Jestli to budu dělat na kšeft, tak bych si to měl asi koupit, ovšem za 2000 američanů si raději koupím hardwarovou střižnu co bude i blikat.


To co se povaluje na internetu (filmy) jsou kvůli jazykovým mutacím v TS, to tam kvůli neschopnosti oddělit pidy přes AVS stejně nedostaneš a pro účely přehrání .... já na to kromě PC stejně nic nemám
stayman (12393)|5.8.2006 16:45
Nepotrebujem to kvoli filmu, ale kvoli HDV, tak mi toci kamera a vysledok mi staci na DVD (1-pass CBR) cez frameserver z Vegasu. :-)