Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ACDSee

Foolproof (2713)|3.8.2006 23:18
Používal jsem ACDSeePowerPack 7.Narazil jsem na verzi Pro 8.0, nainstaloval, vše fungovalo.

Několik dní jsem na to nešáhl a najednou mi to začalo hlásit něco jako "Aplikaci se nepodařilo úspěšně inicializovat.....".

Reinstal a totéž, vrátil jsem se k verzi 7, dtto, zkusil jsem i jiné verze obyč.,pro a pořád stejné.Dělá to jenom tento program.

Myslíte, že jsem se dostal na nějaký jejich blacklist, nevíte někdo něco bližšího.

V pžípadě, že to nerozchodím, co mi doporučíte za ekvivalent ?

Díky za reakce.
jojto (865)|4.8.2006 06:46
Ahoj.
Ja som zanevrel na ACDSee vo ver.6 (naroky, padanie, rychlost) a presiel na Zoner Photo Studio. Spokojnost.
ODSakEda (2278)|4.8.2006 13:51
Foolproof - ano, blacklist! :-( (nenastavil jsi, aby se nepřipojil na jejich server!... To je nyní velký problém s jakoukoliv verzí ACDSee!!!)

jojto verze 6 byl úlet -příliž zatěžovala systém! Od v 6 to však nebyl jen obyč. prohlížeč, ale i slušný editor a to dokonce s editací dávky obrázků at již resize či korekce barev a pod!!! Od verze 7 se ACDsee ale velmi zrychlil a dle mého subj. názoru jde o best SW na práci s fotkami na světě!
vlada (3470)|4.8.2006 15:23
Já jako alternativu k ACDSee doporučuju vyzkoušet XnView a FastStone Viewer.
ODSakEda (2278)|4.8.2006 17:00
vlada jo XnView je tuším zcela free a na prohlížení stačí 8-)
Dreamer (459)|4.8.2006 17:36
[quote=ODSakEda]vlada jo XnView je tuším zcela free a na prohlížení stačí 8-)[/quote]
Pripajam sa, je free len pre nekomercne pouzitie ale je vhodny aj na upravu, aj hromadnu, odkedy som ho zacal pouzivat, na ACDSee som ani nepomyslel, urcite odporucam aspon vyskusat!

http://www.xnview.com

Ma aj Cestinu a Slovencinu.

BTW - Coskoro bude nova verzia. :-)

Edit: Skor existovala aj Deluxe verzia, teraz to je uz minulost a funkcie z tej verzie budu postupne pridavane do free verzie, mame sa na co tesit!
blueant (820)|4.8.2006 18:37
[quote=ODSakEda]vlada jo XnView je tuším zcela free a na prohlížení stačí 8-)[/quote]

Mozno je to len moj subjektivny pocit ale oproti acdsee sa mi zda pomalsi.
Foolproof (2713)|4.8.2006 20:43
Tak nevím. Jsem asi v průseru.Dělá to i Vegas a SoundFotge, to jsem zjistil při zkoušení různých prohramů.
Asi to nebude blacklist, ale jediná věc, kterou jsem mezitím instaloval byly Catalysty 6.7 a --- a to bude ono nový Avivoconverter, při jehož instalaci jsem si všiml, že dělá nějaký patch Microsoft C++ runtime library.

Kolik máte velikost Msvcrt71.dll ?

Mám na PC najednou 2 verze, obě jsou 7.10.3052.4, ale mají různou velikost, antivir tomu neříká nic. Ach jo.


Nainstaloval jsem ten Xnview, funguje to dobře, akorát nesmí být v adresáři nějaký soubor jako např. mpg kontejner s obrazem komprimovaným v H.264 :-D , potom se bznadějně zhroutí, ale to není jeho chyba, nýbrž Billova.Zhroutilo se i ACDSee.
Na první kolo jsem nenašel propojení s editorem, ale snad tam bude.
StD (8612)|4.8.2006 20:49
Tu knihovnu (msvcrtxx) si tam můžeš natvrdo nakopírovat jakou chceš, on ti to ten prográmek, který spustíš, stejně bude modifikovat (=kurvítko) :-E
Foolproof (2713)|4.8.2006 21:07
[quote=StD]Tu knihovnu (msvcrtxx) si tam můžeš natvrdo nakopírovat jakou chceš, on ti to ten prográmek, který spustíš, stejně bude modifikovat (=kurvítko) :-E[/quote]

Odvaž se a napiš něco víc, jsem tak rozčílený, že mně to absolutně nemyslí. :-((( :-(((
StD (8612)|4.8.2006 21:12
Proč? Stáhni si orig. třeba z DLLFILES.COM, vyzkoušej a uvidíš... S Msvcrt-knihovnama šachuje snad každý program, který nějak extra pracuje se zobrazením. U tebe konkrétně bych se vrátil k původním ovladačům grafiky (včetně Reinstallu O/S) a byl by klid. :-((
Foolproof (2713)|4.8.2006 22:12
:-D

No reinstal OS, to znamená asi 2-3 týdny tvrdé práce, kdyby k tomu došlo, tak si koupím zrovna něco nového. :-)

původní ovladače grafiky - hm... jde to, ale návrat ke stejnám chybám, za 3 roky co mám kartu jsem po desetinách upgradoval myslím z 5.2 na 6.7 a seznam "known issues" je pořád na 2x A4.

Začíná mně to žít.Zjistil jsem, že programy, které mají "vlastní" kníhovny C++ jedou normálně, ty které sosají od Billa, blekotají typické microsoftí vysoce problém popisující hlášky jako "Nepodařilo se....".

Takže jsem do rootu blekotající aplikace nanutil knihovny, tím se Bill nechytal, protože tam mají přednost a tak jsem zjistil správné verze a ty jsem ručně vyměnil v systemu.
Ještě jsem ale nerestartoval, musím si to poznamenat, protože ono je to schopné se po restartu vrátit bez zeptání (proč by se profesionální verze systemu dotazovala na blbosti, že) do původního stavu.Kgyž tak budu muset asi zeditovat cache nebo co.

Díky za reakce, v takových případech je duševní podpora potřeba.
StD (8612)|5.8.2006 06:39
No vidíš, a u mne k naprosté spokojenosti dosud fungují ve dvou O/S na jednom stroji v. 4.7 a 5.1 téhož stabilně už pár let - a nic mne nenutilo upgradovat. :BB:

BTW: ACDSee mám koupenou v.4 a ta mi k životu stačí taktéž.
Foolproof (2713)|5.8.2006 12:22
Správně, se skromností nejdál dojdeš. :-D

Ovšem pokud máš na PC Flight simulator, Richard Burns rallye, Oblivion atp. a děláš HD Video, verze Catalystů 4.7 fakt nestačí. :-((( :-(((
StD (8612)|5.8.2006 19:52
No tak to si kápl správně: hry ke mě do strojů nesmí a když se chci vyřádit na simulátoru, tak si zajdu vedle k hochům na skutečný. A že mám vyzkoušen (propocen) i F/A-18 u Boeinga...
Foolproof (2713)|5.8.2006 20:22
No já mohu jít vedle tak akorát na pivo, takže musím bojovat s PC. :-D