Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Co znamená Monitor atd. na výstupu ze SCART2 na TV

slatored (292)|2.8.2006 08:14
Na TV Panasonic mám 3 SCARTy. Na výstup SCARTu2 mohu naprogramovat signál z AV1 - 4, TV a Monitor.
Trvale mám nastavený Monitor, takže když spustím "Rychlé nahrávání" na DVD Recorderu (také Panasonic), tak se nahrává program, který zrovna sleduji . TV program už pak mohu přepnout a recorder si ten svůj program už drží.
AV1-4 chápu, ale co znamená a jaký je prosím rozdíl v Monitor a TV?
Dík za odpověď. jj
POiNTER (311)|2.8.2006 10:05
No mozno trepnem blbost, ale podla mna si tam zrejme prepinas ci ti ma davat na vystup RGB zlozku (pre monitor)...
Alebo ti ma davat na vystup Composit Video or S-Video (pre bezne TV).
S tymi riadiacimi signalmi, ktore ti spustaju DVD to ale myslim nema nic spolocne.
Sak nech sa vyjadri niekto, kto s tym ma prakticke skusenoti.
slatored (292)|2.8.2006 10:27
Dik za odpoved, ale ja bohuzel nepatrím k tem nejinteligentnejsim v tomto foru a tak by mi stacilo, kdyby mi nekdo jenom vysvetlil, co se stane, kdyz nastavim na ten vystup Monitor a co, kdyz TV.
Jaky je mezi temi dvema moznostmi rozdil?

Ridici signal spusti pri stlaceni tl. "Rychle nahravani" na DO DVD Recorderu (ale i na DO TV!) nahravani programu, který zrovna sleduji.
POiNTER (311)|2.8.2006 11:17
[quote=slatored]Dik za odpoved, ale ja bohuzel nepatrím k tem nejinteligentnejsim v tomto foru a tak by mi stacilo, kdyby mi nekdo jenom vysvetlil, co se stane, kdyz nastavim na ten vystup Monitor a co, kdyz TV.
Jaky je mezi temi dvema moznostmi rozdil?[/quote]No pokial je to tak ako si myslim, tak si to nechaj prepnute na monitor...RGB signal je kvalitnejsi ako kompozitny. Ale vazne neviem ci je to tak ako si myslim.
slatored (292)|2.8.2006 11:37
Takze by to mělo byt tak, ze nastaveni na Monitor je s RGB a nastaveni na TV je s kompozitnim signalem!
OK doma to vyzkousim. Zatim dik.