Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

titulky ze SRT2SUP

smoog (4)|26.8.2004 14:02
Predelal jsem si titulky ve vyse uvedenem programu a nemuzu nastavit po authorizaci ifoeditem jejich barvu.. Jsou stale na obdelnikovem podkladu ktereho se nemuzu zbavit.. :-((( Kdyz jejich nastaveni prepisuju rucne v ifoeditu sice se meni,ale ten podklad tam stale zustava,nemate nekdo radu jak na to?Aspon jak ho vypnout..
mirekv (7169)|26.8.2004 15:22
Zkoušel jsi třeba udělat SRT->SUB a pak DVDSuptool, jesli to taky dělá?
SRT2SUP jsem nezkoušel, tak nevím, kde by mohla být chyba.
pavelpt (2713)|26.8.2004 16:38
smoog (4)|27.8.2004 09:17
to Mirekv: Normalne pouzivam dvdsuptools ale nejak neni schopen v tomhle priade titulky spravne prevest,jedna se o NTSC 29,97FPS a i kdyz mu v ini souboru natvrdo natlacim aby pouzil parametry pro NTSC tak mi titulky nesedi ve vysledku casove.. SRT2SUP to zvladne ok,az pak na nastaveni vyslednych barev..

to pavelpt: Tenhle navod jsem videl,je i na http://www.dvdzone.sk ve slovenstine,nicmene mi neni moc jasne pouziti Supremapu,pise se tam neco o zkopirovani nastaveni titulku z puvodniho dvd,jenze v mem pripade tam zadne nebyly.. :-((
pavelpt (2713)|27.8.2004 11:17
No, mně ělo o to, že tam je popsáno jak v tom IfoEditu s těmi barvami titulků.
smoog (4)|27.8.2004 16:21
Ja to nakonec udelal metodou pokus omyl a podarilo se.. Tech omylu ale bylo vcelku hodne nez se dostavil vysledek... 9-) Prepisoval jsem rucne parametry titulku jelikoz jsem to nastaveni nemel z ceho kopirovat,az jsem to trefil..
mirekv (7169)|27.8.2004 19:07
[quote=smoog]Ja to nakonec udelal metodou pokus omyl a podarilo se.. Tech omylu ale bylo vcelku hodne nez se dostavil vysledek... 9-) Prepisoval jsem rucne parametry titulku jelikoz jsem to nastaveni nemel z ceho kopirovat,az jsem to trefil..[/quote]

Tak to jsi dobrej co já se s barvami titulků natrápil. Možná jsi taky mohl zkusit SupRemap.