Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: WinFast XP 2000 Expert -problém se zvukem

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Poradíte někdo? Koupil jsem Tv Kartu WinFast XP 2000 Expert a mám problémy se zvukem. Mám kabelovku a když nastavím PAL B/D, jde mi zvuk jen na našich 4 základních programech a na ostatních je to jen šum. Nastavím PAL B a jde zvukna ostatních, ale nejde na našich základních čtyřech. Jen ten šum. PAL D funguje jako PAL B/D. Naše 4 se zvukem, ostatní šumí. Stáhnul jsem z netu všechny nový ovladače i nejnovější PVR a stejně to nepomohlo. Je to chyba software nebo někde mám chybu a nemůžu na ní přijít?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Nejsem si 100% jistý, ale zkoušel jsi u těch šumících programů stisknout klávesu "A"?

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Jasně že ne! Teď jsem to hned nahodil a odmačkal - jede bez chybně, díky moc!!!!

Nováček Avatar uživatele JGS006
    Registrace
    Jul 2006

Mám stejný trabl - přepínání normy zvuku BG/DK(u kabelovky), kanály naladěné a zvuk si i přehodí, ale u nahrávání v PVR to už nefunguje.Podědí prostě normu z posledního puštěného kanálu. Ví někdo řešení ?

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

jakou verzi ovladačů a PVR používáš? některé kombinace driverů a PVR tohle dělají, já jsem se s tím taky trápil. projdi si fóra o Expertovi, tam je napsané, které kombinace ovladače a PVR jsou nejlepší. obecně nejméně problémová verze PVR je 3.0.10.20

viz I. Mašek zde. https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=8054

Registrace
    Jul 2006

Používám teď ty nejnovější.Zkoušel jsem různé kombinace se střídavými ne-úspěchy takže už si nejsem jist jestli aplikace: 3.0.10.20 +drivery: 5.13.1.3310 tuhle pakárnu vyřeší (mám pocit že ne),ale ještě jednou to zkusím. Kdybych věděl že to někomu funguje......tak si myslím že to zvládnu ,ale zatím jsem se to nikde nedočetl .
    P.S.
    nevím jestli pan Mašek má signál přes kabelovku. Když není kabel , tak věřím,že není tenhle fatální problém

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Mám kabelovku Karneval. A mám nainstalovaný software, kterému ty nevěříš. nemám nejmenší problém.
    Doporučuji před instalací provést reinstal OS. protože registry v tvé mašině už budou asi řvát.

Registrace
    Jul 2006

Díky . Mám tedy naději . Dobrá, zkusím, registry vyčistím, možná i OS přeinstaluju a dám vědět. HAJHOU...

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

než začneš řádit v registru a s reinstalem OS, nejdřív v klidu odinstaluj program PVR a ve správci zařízení si najdi tři zařízení pro Experta - crossbar, capture a tuner. vezmi ovladače 5.13.1.331, někam je rozbal a pak dej u těch tří zařízení aktualizovat ovladač a ručně při té aktualizaci zadej cestu k té verzi 5.13.1.331 (někde na webu leadteku je návod, jak to aktualizovat).

nebo použij odinstalační proceduru od Leadteku (http://masek.ic.cz/Driver/Uninstall.exe) a pak dej znova najít nová zařízení a zadej cestu k těm ovladačům 331.

po reinstalu ovladačů nainstaluj PVR 3.0.10.20. pokud tohle selže, tak teprv začni řádit s registrem. u mě na PC se v rámci pokusů vystřídala celá řádka driverů i PVR a tímhle postupem jsem si mašinu vždy uvedl do stavu schopného bez problémů nahrávat.

Registrace
    Jul 2006

TEĎ JSEM MÍRNĚ ZMATEN. 5.13.1.331 by DoomHammer nebo 5.13.1.330 by Ivo Mašek ??????

Registrace
    Apr 2004

Zajeď na můj web, vlevo nahoře je odkaz na ovladače k Leadteku, a tam si pak stahni:
    aplikace: 3.0.10.20
    drivery: 5.13.1.3310

Registrace
    Jul 2006

Tak aplikace: 3.0.10.20 +drivery: 5.13.1.3310 zatím nepomohla.Problém -"pouze" u nahrávání zůstává. Snad tedy ještě install OS.
    I když určitý posun tam asi je. Když se začne nahrávat ,tak abych zvuk přepnul do normálu musím zmáčknout "A" 2x , jako by tam správná norma byla,ale přesto nefunguje(šum...)
    ACH JO..... Zlatá kombinace obyčejné ATI TV + IUVCR

Registrace
    Apr 2004

U starších ovladačů byl pouze výběr norem BG a DK. Takže tam tě klávesa A neminula, ale karta si to zapamatovala.
    u těchto ovladačů je širší možnost.
    nejdříve zadej do jednoho políčka Cable a do druhého políčka vyber Czech PAL_BD. ty možnosti BG a DK vynech. A potom by jsi nemusel používat to kouzelné tlačítko "A". Alespoň u mě to tak funguje.

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    U starších ovladačů byl pouze výběr norem BG a DK. Takže tam tě klávesa A neminula, ale karta si to zapamatovala.
    u těchto ovladačů je širší možnost.
    nejdříve zadej do jednoho políčka Cable a do druhého políčka vyber Czech PAL_BD. ty možnosti BG a DK vynech. A potom by jsi nemusel používat to kouzelné tlačítko "A". Alespoň u mě to tak funguje.
    Jestli políčko kde mám dát "cable" je TVsource a to druhé Area tak to tak mám. Přepínat A-čkem při koukání na TV nemusím. Problém je při plánovaném nahrávání,když u toho nejsem.Kanály jsou naladěné a zvuk je O.K. , ale u plánovaného nahrávání v PVR to už nefunguje.Podědí nebo nepřehodí normu z posledního puštěného kanálu.Např. naplánuji nahrávání ČT1 a pak ČT2 je to v pohodě jestliže před tím byl kanál s DK zvukem , problém nastane když pak naplánuji ještě kanál s BG zvukem - např. Spektrum = šum, no a totéž platí i obráceně

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

JGS006
    Podobné problémy obvykle vznikají poté, co člověk vyzkouší přeinstalovat několik různých verzí ovladačů a aplikací. V registrech zůstává nějaký binec a ani jejich odinstalační utilitka si s tím neporadí. Zkus vše od Leadteka odinstalovat, nejlépe i vyndat kartu ze slotu a důkladně od něj očistit registry (hledej řetězce leadtek, winfast, pvr, wf, a pod.). Je to sice zdlouhavé a pracné, ale reinstal systému bych vždycky nechal až jako poslední možnost.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. WinFast TV2000XP Expert-problem se zvukem
    Od daggo v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 14-11-2006, 09:56
  2. LeadTek WinFast 2000 XP Expert - problem se zvukem
    Od Ondy v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 06:28
  3. Leadtek WinFast 2000XP Expert problém se zvukem, PAL??
    Od cadyshack v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-01-2006, 22:42
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-07-2005, 13:55
  5. Leadtek Winfast TV 2000 XP - problém se zvukem.
    Od flash v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-04-2005, 20:45