Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 73 z 73

Téma: Canopus vs Adobe

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od TWINGAC
    Krtek
    ...ak sa nechcem znížiť k osobným invektívam, tak MUSÍM "žvatlať"...
    Skús mi vysvetliť ako môže profesionál vyrať amatérsku súťaž? To je taká istá kravina, ako "obrovský trpaslík".. Osobne si cením schopných amatérov, pretože nadaný entuziasta vie vďaka svojmu nasadeniu urobiť naozaj kvalitné dielo. Problém je v tom, že mnohí, ktorí nejakým zázrakom naštudovali manuál ku kamere a našli tlačíto REC, si mysliea, že sú kameramani....Tak isto ej to v prípade, ak sa niekomu šťastnou náhodou podarí nainštalovať nejaká editačný soft...
    A ešte niečo: ak niekto začne žvástať, že je taký profik, že vyhral amatérsku súťaž, tak je to buď obmedzenosť mentálna, alebo štylistická.. Prijmime túto debatu len ako produkt nedokonalosti štylistickej.OK?
    Krtek, vieš, viac si vážim tých, ktorí si priznajú, že niečo nevedia, ako tých, ktorý tvrdia, že vedia všetko..
    Tady nezbývá, než říct - ÁMEN . . .
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Krtek
    Registrace
    Mar 2004

Krtek
    ...ak sa nechcem znížiť k osobným invektívam, tak MUSÍM "žvatlať"...
    Skús mi vysvetliť ako môže profesionál vyrať amatérsku súťaž? To je taká istá kravina, ako "obrovský trpaslík".. Osobne si cením schopných amatérov, pretože nadaný entuziasta vie vďaka svojmu nasadeniu urobiť naozaj kvalitné dielo. Problém je v tom, že mnohí, ktorí nejakým zázrakom naštudovali manuál ku kamere a našli tlačíto REC, si mysliea, že sú kameramani....Tak isto ej to v prípade, ak sa niekomu šťastnou náhodou podarí nainštalovať nejaká editačný soft...
    A ešte niečo: ak niekto začne žvástať, že je taký profik, že vyhral amatérsku súťaž, tak je to buď obmedzenosť mentálna, alebo štylistická.. Prijmime túto debatu len ako produkt nedokonalosti štylistickej.OK?
    Krtek, vieš, viac si vážim tých, ktorí si priznajú, že niečo nevedia, ako tých, ktorý tvrdia, že vedia všetko..
    1.
    Soutěžil jsem v letech 1996 - 2000. V roce 2000 jsem se osamostatnil a založil si živnost. Takže už jsem nebyl amatér, ale profesionál, jak správně píšeš. Od roku 2000 jsem tudíž už soutěžit nemohl. Nechtěl jsem Tě tímto zatěžovat a navíc je to moje soukromá věc. Podstata mého příspěvku byla v tom, že vůbec nezáleží na čem stříháš, a taky se mě na to nikdy nikdo neptal.. Nehledě na to, že v době mých začátků se stříhalo úplně jinak a většinou i bez PC. Navíc úspěchy v těchto soutěžích mi otevřeli dveře do ČT, kde bych si jinak ani neškrtnul. O dalších kontaktech ani nemluvě.

2.
    "Krtek, vieš, viac si vážim tých, ktorí si priznajú, že niečo nevedia, ako tých, ktorý tvrdia, že vedia všetko.. "
    Tuhle větu jsem nějak nepochopil. Já sem chodím hlavně proto, že se chci dozvědět něco nového, protože to mě i moji manželku docela slušně živí.. Od Tebe jsem se zatím dozvěděl jen to, že neumíš ani správně nainstalovat AP a proto je podle Tebe špatná. Neumíš si stáhnout ani update. Píšeš sem bludy, které nemáš podložené, a tím mateš ostatní. Kvalita Tvých příspěvků je nulová, stejně jako Staymanových.

A tímto bych tuto diskuzi ukončil, protože nikam nevede.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Krtek
    Přestaň konečně psát nesmysli, nebo si tu z Tebe bude brzy každej dělat srandu jako ze Staymana. Vůbec nevíš o čem píšeš.
    Hmm a nie je to opacne ???

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2004

Krtek
    ..hmm.. škoda...nepochopil si toho viac.. Tiež sem chodím, aby som sa niečo dozvedel a ak ma pamäť neklame, tiež som už pár krát poradil.
    Pred niekolkými rokmi som sa zapovedal, že už nebudem reagovať na stupidné invektívy..tak to nerobím .. ani teraz .

..a ešte maličkosť: získaním živnostenského listu sa ešte NIKTO nestal profikom.. Obzvlášť, ak sa jedná o "kumšt"...

...mimochodm, prvé veci pre TV som robil okolo roku 1985... a dodnes živnosť nemám, pretože ešte stále VIEM robiť..

Neboj sa.. nemám v úmysle nikoho zaťažovať svojim Curiculum vitae.

Okrem toho, je mi totálne jedno, čo si o mne myslíš..

A ako trefne a a vtipne napísal Modena: AMEN !!

Registrace
    Mar 2004

Krtek
    ..hmm.. škoda...nepochopil si toho viac.. Tiež sem chodím, aby som sa niečo dozvedel a ak ma pamäť neklame, tiež som už pár krát poradil.
    Pred niekolkými rokmi som sa zapovedal, že už nebudem reagovať na stupidné invektívy..tak to nerobím .. ani teraz .

..a ešte maličkosť: získaním živnostenského listu sa ešte NIKTO nestal profikom.. Obzvlášť, ak sa jedná o "kumšt"...

...mimochodm, prvé veci pre TV som robil okolo roku 1985... a dodnes živnosť nemám, pretože ešte stále VIEM robiť..

Neboj sa.. nemám v úmysle nikoho zaťažovať svojim Curiculum vitae.

Okrem toho, je mi totálne jedno, čo si o mne myslíš..

A ako trefne a a vtipne napísal Modena: AMEN !!

"získaním živnostenského listu sa ešte NIKTO nestal profikom.. Obzvlášť, ak sa jedná o "kumšt"... "

To je pravda. Proto jsem psal o těch soutěžích. Myslím, že ta ocenění o něčem svědčí.

"... a dodnes živnosť nemám, pretože ešte stále VIEM robiť.. "

To jsem taky nějak nepochopil. Já taky pracoval, jenže jsem se na to vybodl, protože si dokážu za sobotu vydělat víc, než za celý měsíc v práci. Navíc mě tohle baví víc, než někde v dílně spravovat motorky.
    Každý, kdo měco umí má dnes živnost a zákazníci si ho najdou.
    Jestli-že VIEŠ robit, tak věz, že nejsi jediný. Práci zdar.

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2004

AMEN...

Krtek
    ...niekto spravuje motorky a ako hoby má video.. a niekto sa živí filmom a videom, a ako hobby má motorky..
    Potíž je v tom, když ten, co spravuje motorky uvěří, že je profik "přes video".. navíc "ocenený".
    Argument, že točíš svatby, naozaj nesvedčí o profesionalite "profesnej", ale len o zručnosti "remeselnej".. A to je chvályhodné!
    APROPO: Kedy si naposledy držal v ruke luxmeter?
    Česť práci..

...a už to nechajme tak..! Sme v iných "hmotnostných triedach"..vážne už neblbni s invektívami... Nič to nerieši..

Registrace
    Mar 2004

AMEN...

Krtek
    ...niekto spravuje motorky a ako hoby má video.. a niekto sa živí filmom a videom, a ako hobby má motorky..
    Potíž je v tom, když ten, co spravuje motorky uvěří, že je profik "přes video".. navíc "ocenený".
    Argument, že točíš svatby, naozaj nesvedčí o profesionalite "profesnej", ale len o zručnosti "remeselnej".. A to je chvályhodné!
    APROPO: Kedy si naposledy držal v ruke luxmeter?
    Česť práci..

...a už to nechajme tak..! Sme v iných "hmotnostných triedach"..vážne už neblbni s invektívami... Nič to nerieši..
    To by ses divil co a pro koho točím, komu to prodávám a kdo to vysílá.
    Problém je spíš v tom, že o sobě nic nevíme. Kdybych dělal jen svatby, tak se neuživím. Jediný, kdo dokáže finančně ocenit práci je TV, a tam taky směřuje hodně mých reportáží a filmů.
    Ale dost už toho. Jak píšu. Nic o sobě nevíme.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Krtek
    Ty si si zmylil pojmy PROFESIA a PROFESIONAL

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

super diskuse, to mne pobavila. V životě jsem s AP nezažil ztracený projekt a to v ní dělám od verze 4.0.
    hádejte se dál pánové

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od videoman
    super diskuse, to mne pobavila. V životě jsem s AP nezažil ztracený projekt a to v ní dělám od verze 4.0.
    hádejte se dál pánové
    Nikto sa nehada, nic nestracame, pretoze pracujeme vo Vegase..

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2006

tak si uz dal canopus na druhe miesto pred sony

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

strihat video som zacal s av masterom v ulead media 2.5
    presiel som na premiere, je to spickoví program, ale je pravdou ze projekt /posledný ulozeny/ niekedy neda otvorit teda je stratený ale ,
    v dokumentoch su automaticky ulozene dalsie save projektu
    ktore sa daju otvorit /stalo sa mi to parkrat/ , ale aby bol uprimný od verzie 7 ide premiere dolu vodou dovod- lebo ak chcete strihat rychle a vela je to zbytocne komplikovane v premiere. Edius na ktory, prechadzam len z tohto dovodu okopiroval vsetko dobre z premiery
    a pridal stabilitu a rychlost. video striham 20 rokov z toho 10 sa touto cinnostou zivim. nechcem nikoho presviedcat o svojej pravde
    ale mne samemu je luto ze opustam premieru ktora i dnes ma co ponuknut / ale rozhodne to nie je rychlost a stabilita´iba podpora
    AE, PHOT,A PLUG-IN 3 VYROBCOV,ale ten kto musi pracovat efektivne
    asi premieru vynecha.
    PRI STRIHU SOM POUZIVAL, POUZIVAM DVRAPTOR,DVSTORM,V SUCASNOSTI HDSTORM.
    S POZDRAVOM
    PROSIM VO FORACH PREDKLADAT SVOJE SKUSENOSTI A NIE URAZKY

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

pekne ozivenie 2 roky mrtvej temy ..

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Canopus Edius 5
    Od gumidek_oldd v sekci Střižny s HW akcelerací
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-03-2010, 16:21
  2. Adobe Premiere Pro 2/Canopus FX Pransition
    Od janci53 v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-07-2007, 14:37
  3. Canopus Edius 4+CZ
    Od Din0 v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 08-02-2007, 10:12
  4. Canopus ProCoder 2
    Od Pitomec v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-07-2005, 21:48