Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejde nastavit sdílení připojení k internetu

vlada.t (32)|28.7.2006 09:59
Mám PC necelý rok po nové instalaci WinXP+SP2 na zcela čistý HDD. Podle kontrolních programů bez virů a další havěti. Nikdy s ním nebyly sebemenší problémy, až nyní. Připojil jsem k němu přes síťovou kartu satelitní přijímač Dreambox a na PC pro něj potřebuji nastavit sdílení připojení k internetu. Když jsem to ve vlastnostech chtěl nastavit, wokna nahlásila chybu "Systém Windows nemůže zobrazit vlastnosti tohoto připojení. Informace složky WMI jsou pravděpodobně poškozeny". Zkusil jsem i doporučené obnovení pár měsíců zpátky, ale totéž. Takže je to nakoplé asi už dlouho, nebo od začátku. Poradíte někdo co s tím? Nic moudrého jsem nikde nevyčetl a instalovat celá wokna znovu se mi moc nechce.
peco (772)|28.7.2006 13:34
vlada.t
skus preinstalovat iba sietovku, mohlo by to pomoct
vlada.t (32)|28.7.2006 14:47
To jsem preventivně také zkusil, ale nic se nezměnilo. Ta však chodila i předtím, protože Dreambox je připojený na ni. Tuhle hlášku hází vlastnosti připojení do internetu, ne síťové připojení.
Pitomec (10211)|28.7.2006 14:51
Proč ten Dreambox nepřipojíš k netu rovnou přes router? Jestli sdílíš placený programy, tak mít pořád zapnutý PC, to je trochu opruz...
vlada.t (32)|28.7.2006 21:05
Nesdílím nic, je to kvůli instalaci a aktualizaci EMU a KEYS. Mám to nové, teprve oživuji. Vypomohl jsem si zatím notebookem, ale to není řešení nastálo. Zatím si s tím jen hraju.
blueant (820)|28.7.2006 21:46
Skus namiesto windowsackeho zdielania internetu pouzit nejake proxy - napr. ceske LANSUITE602.
sliver (13)|3.10.2006 07:55
Mám podobný problém :
- klasické propojení křížovým kabelem PC 1(XP SP2) s PC 2 (Win 2000)
- při pokusu o sdílení připojení k inetu mi XP hodí hlášku :
________________________________________________________
Při povolování služby Sdílení připojení k Internetu došlo k chybě.
Zadaná služba není nainstalovaná služba
________________________________________________________

Nejsem v konfiguraci PC moc zběhlý.Poradíte co s tím ? 9-)
blueant (820)|3.10.2006 08:02
[quote=sliver]Mám podobný problém :
- klasické propojení křížovým kabelem PC 1(XP SP2) s PC 2 (Win 2000)
- při pokusu o sdílení připojení k inetu mi XP hodí hlášku :
________________________________________________________
Při povolování služby Sdílení připojení k Internetu došlo k chybě.
Zadaná služba není nainstalovaná služba
________________________________________________________

Nejsem v konfiguraci PC moc zběhlý.Poradíte co s tím ? 9-)[/quote]

No ja mam pocit ze to nemas nainstalovane pri instalacii WIN - skus ten LANSUITE ;)
sliver (13)|3.10.2006 08:13
Díky. Prubnu to.
leo (345)|3.10.2006 12:00
Neblokuje to firewall? V Keriu je například nutné mít plnou verzi, protože verze free sdílení nepodporuje.
sliver (13)|6.10.2006 07:22
Tak prozatím jsem to vzdal...
- konfigurace LANSUITE je asi také nad mé možnosti(prostě jsem to nerozchodil) :-(((
- firewall (AVG 7.1+Firewall) to snad neblokuje,protože to nemaká ani když ho vypnu.
Tak už nevím :-?