Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Deluxe Music konci na Vychodnom Slovensku :-(

Dreamer (459)|22.7.2006 16:15
"...Stanice Deluxe Music TV je dále dostupná jen v Evropě přes satelit Astra 1F, 19,2°E, na kmitočtu 12,246 GHz, polarizace vertikální, SR 27500, FEC 3/4. Signál z tohoto transpondéru pokrývá především západní a jihozápadní Evropu. Na středním a východním Slovensku mohou být problémy s příjmem stanice z tohoto kmitočtu.

Deluxe Music vysílá na pozici 19,2°E ještě kmit. 12,460 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4. Na tomto kmitočtu ale brzy ukončí vysílání."

zdroj - parabola.cz

Takze jedna z mala stanic len s jednym nerusivym logom pre mnohych konci. :-(((

Dalsia zla sprava - coskoro by mala zacat vysielat nova stanica Deluxe Nova s elektronickou hudbou, velmi som sa na nu tesil, ale je velmi pravdepodobne, ze bude vysialat na rovnakom transponderi. :-(((

Mam 120cm parabolu, konvertor znackovy - 0.3db a mam na novom transponderi signal 0% ! :-(((

Tu je link na tu Astru 1F (pozrite si obr. 3 a 4): http://www.parabola.cz/satelit/astra-1f/

S akou parabolou vam to ide na Vychodnom Slovensku (teda ked to tu niekomu ide)? Ale aj tak si neviem predstavit parabolu 140 a viac cm a otacanie...
blueant (820)|23.7.2006 11:07
Netvrdim ze mam nejako velmi presne nastavenu parabolu ale ani ja na zapadnom slovensku nemam na tom TP signal na 120 cm a 0,3 konvertore.

------------------
UPDATE - takze skusil som aj DREAMBOXA ten mi to nasiel - ale pozeram ze na trosku inych udajoch - 12642 MHZ a SR 27502

Na tychto mi to uz nasiel aj ALTDVB - signal trochu kolise 67-72 % - mozno sa s tym treba este pohrat nacoz momentalne nemam cas.
Dreamer (459)|23.7.2006 18:28
[quote=blueant]Netvrdim ze mam nejako velmi presne nastavenu parabolu ale ani ja na zapadnom slovensku nemam na tom TP signal na 120 cm a 0,3 konvertore.

------------------
UPDATE - takze skusil som aj DREAMBOXA ten mi to nasiel - ale pozeram ze na trosku inych udajoch - 12642 MHZ a SR 27502

Na tychto mi to uz nasiel aj ALTDVB - signal trochu kolise 67-72 % - mozno sa s tym treba este pohrat nacoz momentalne nemam cas.[/quote]
Podla lyngsat-u je ta moja frekvencia spravna a je tam aj tato beam mapa:



Ta tvoja frekvencia tam nie je, len 12460 H kde bude Deluxe vysielat uz len kratko.

Je tam len CanalSat France na 12640 V SR 22000. Ja som tam toho naladil sice viac, ale Deluxe nie. :-?

- C CINEMA 16/9 (TV)
- E! ENTERTAINMENT (TV)
- MOTORS TV (TV)
- DATASYSTEM 114 (Data)
- BBC PRIME (TV)
- TOON DISNEY (TV)
- PLAYHOUSE DISNEY (TV)
- DISNEY CHANNEL+1 (TV)
- TEVA (TV)
- GULLI (TV)
- CINE POLAR (TV)

Inak ta nova Deluxe frekvencia v Bratislave musi ist, stara obcas vypadava, tak este vyskusaj...
blueant (820)|23.7.2006 22:26
Ospravedlnujem sa za zle precitanie prispevku :) (skusal som tu staru frekvenciu)

Na tej novej cca 60% signalu na SS2.

Pozeram podla mapky ale ze sa to razatne meni asi by to chcelo test niekoho z pod Tatier :)