Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD/HDD recorder: Panasonic ci Pioneer?

mif (14)|21.7.2006 21:55
V ramci obnovy strojoveho parku planuju koupi vyse zmineneho zarizeni. Zalibily se mi tyhle dva kousky:

1. PANASONIC DMR-EH65EP-S
2. PIONEER DVR-540HX-S

Me priority: VPS a ShowView, strih a (vulgo)mastering s cestinou (diakritika), DivX/XVid s "plovoucimi" a ceskymi titulky, DVD-RAM "strihatelne" na PC. Ceske menu neni podminkou (speekuju).

Najde se zde stastny majitel (asi ne obou) k doporuceni ci zavrzeni jednoho/druheho? Predem diky za reakce...
Badis (226)|23.7.2006 11:18
Pokud Ti jde o to VPS doporučoval bych ten Panasonic.Sice mám "jen DMR-EH60EP-S" ale o moc se to lišit nebude. Panasonici mají vteřinový start při nahrávání (i časovém) . Sice "jen" na DVD-RAM a na HDD ale to nevadí. :-) Ovšem je možné že u Pioneerů na tom také zapracovali.
mif (14)|23.7.2006 18:50
2 Badis: jak je to u toho Panaka s DivX titulky? Vybira si to format (sub, srt, txt)? Musi se jmenovat jak film? Cestinu zobrazuje? Co QPEL?
Badis (226)|24.7.2006 10:07
Hm tak to ti neporadím :-( Ten můj DivX nebere. Ale podle mě už je DivX, Xvid přežitek. :-) DVDčko vládne světem :-E
Jack-SF (43)|26.7.2006 22:45
[quote=Badis]Hm tak to ti neporadím :-( Ten můj DivX nebere. Ale podle mě už je DivX, Xvid přežitek. :-) DVDčko vládne světem :-E[/quote]

Souhlas,ale i presto se najde nekdo kdo si rad na divku prohlidne film z DivX ci Xvid.