Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: S-Video na koax

Nováček Avatar uživatele Poblitos
    Registrace
    Aug 2005

Zdar, nemohl by mi někdo poradit, jak mám propojit S-Video výstup z grafiky na koax u TV?
    Tady ve fóru jsem to nikde nenašel pořádně vysvětlený Vím jen, že musím použít starší demodulátor z videa, ale problém je v tom, že nevim, jak jsou zapojený ty vývody na tom demodulátoru
    Díkes za případnou odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Modulátor s S-Video vstupem jsem snad v životě neviděl... To už bude levnější koupit novou TV

Nováček Avatar uživatele Poblitos
    Registrace
    Aug 2005

Jsem se asi špatně vyjádřil Mám grafiku s výstupem na TV,ze kterýho leze S-Video(nebo se pletu?) a tenhle signál potřebuju nějak překonvertovat na normální koax vstup na TV. Někde mi bylo řečeno, že to zvládne demodulátor ze starého videa, tedy převede to zpět na klasickej signál,co je v koaxu. Dokonce mi t samé bylo řečeno i v TV opravně,ale momentálně neměli žádnej ten demodulátor.Ten jsem si sice sehnal,ale nevim,kam co zapojit.Snad jsem to vysvětlil k pochopení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Všechny běžně dostupné modulátory (což je zařízení, které převádí MF signál na RF signál neboli výstup z tvé grafiky na anténní vstup v TV) mají na svém vstupu pouze CVBS a nikoliv S-Video. Takže S-Video prostě do modulátoru nezapojíš.
    Jinak modulátor kup SM-7 (http://www.buniko.cz/), který kromě fázového závěsu má i výstup na kanálech E2-E69. Podmínkou je samozřejmě to, že z tvé grafiky nepůjde ven S-Video, ale CVBS...

Demodulátor je zařízení, jenž to z RF (anténního signálu) převádí na MF (AV vstup v TV, provedení většinou cinch nebo scart). Čili opak modulátoru.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

vystup grafiky tutove ma i kompozit...

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj Poblitos!

prepojenie z S-videa na koax?

Myslim si, ze aj tvoja karta ma komozitny koax vystup. Mozno nemas gulaty cinch ale mas VIVO konektor, ktory vyzera ako S-video akurad ma viac pinov a nie len 4. A niektore z tychto VIVO pinov ti posielaju kompozitny signal. Je to ine u ATI a ine u NVIDIE. Ale snad si dostal ku grafike aj tuto malu redukciu. No a ak nedaj svete nemas tento koax vystup ale iba s-video, co as mi nezda tak si mozes kupit aj tento profi prevod:

http://www.mk-electronic.cz/one_inde...php?loginis=17

Ale myslim, ze radsej si kup uz novu grafiku. Tot moja rada. Snad som ti pomohol.

raduZ
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 3dvegas_141.jpg 
Zobrazení: 261 
Velikost: 47.8 KB 
ID: 929  

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Poblitos
    Zdar, nemohl by mi někdo poradit, jak mám propojit S-Video výstup z grafiky na koax u TV?...
    Ta tvoje TV nemá video vstup (scart nebo Euro-AV)? Pokud má, není důvod použít modulátor.

Podobná témata

1. souběžné vedení CYKY, koax a UTP
    Od Zdenek_cv v sekci Bastlení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-07-2012, 12:11
  2. zbastlit spojku TV Koax - UTP
    Od brucus v sekci Bastlení
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 27-12-2008, 19:35
  3. Koax kabel + rozdvojka
    Od Marfa v sekci Bastlení