Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Spuštění titulků z jiného zdroje k DVD z harddisku

eevans (2)|18.7.2006 23:51
Zdravím všechny, potřeboval bych radu - stáhl jsem si na harddisk film - soubory mají příponu bin a cue, jdou přehrát přehrávačem, v tom problém není. Problém je v tom, že film je anglicky mluvený a já anglicky neumím, mám pouze stažené české titulky, které bych potřeboval nějak spustit. Mohu nějakým způsobem k tomuto filmu souběžně spustit i titulky, třeba ve formátu srt, nebo se musí ty titulky nějak do toho filmu "vpasírovat"? Já tomu totiž jaksi nerozumím, nevím, jak na to. Jestli někdo víte, co by se s tím dalo dělat, tak mi, prosím, poraďte Předem všem děkuji.
Barto (317)|18.7.2006 23:59
v com to prehravas? inac na titilky ffdshow, premenuj tie title na rovnaky nazov jak ten film a skus :-)
eevans (2)|19.7.2006 00:05
díky za tip, zítra vyzkouším (teď nejsem u svého PC) a dám Ti vědět
Spider (176)|19.7.2006 08:55
Ak sa jedná o DVD, pretože bin a cue znamená len, že je to zbalené tak to pripoj cez Alkohol a ďalej prehrávaj cez PowerDVD. Ale to ako píšeš už vieš. Ale tie ďalšie titulky prehráš v PowerDVD Subtitle player. Ale ten dokáže pracovať len s formátom sub, čiže musíš to previesť do tohto formátu cez Subtitle workshopu a tam zvoľ možnosť uložiť ako ... a vyber MicroDVD formát. Dôležité je, že treba vedieť aké FPS má dáný film. To zistíš buď cez už spomínaný subtitleworkshop, alebo cez GSpot.
Ak sa jedná o divix tam ie je o čom radiť v každom prehrávači sa dá nastaviť cesta k rôznym titulkám a nemusia sa ani rovnako volať. Ak sa rovnako volajú ako film a sú v rovnakej zložke tak sa pustia samostatne to je jediná výhoda.