Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD z premiere 2.0 - neidu kapitoly

gudi (3)|16.7.2006 10:23
Pri exporte z Premiere 2 mam na casovej osi vytvorene kapitoly , ale po vyexportovani do formatu DVD tam nie su ziadne. V manualy bolo pisane, ze takto by to malo byt. Viete mi poradit preco to neide?
pepo (44)|16.7.2006 12:11
neviem ako je to v premiere ale vo vegase je nutne pri exportovani teda pri rendrovani potrebne pri kodeku zaskrtnut aj polozku save markers. skus mrknut ci to tam nahodou tiez nemas
Modena (1706)|16.7.2006 19:06
[quote=gudi]Pri exporte z Premiere 2 mam na casovej osi vytvorene kapitoly , ale po vyexportovani do formatu DVD tam nie su ziadne. V manualy bolo pisane, ze takto by to malo byt. Viete mi poradit preco to neide?[/quote]
Máš zřejmě na mysli tzv. markery ?
Nevím, kde to zjišťuješ, poté, co to dáváš do "formátu DVD" :-E , ale když tam vložíš ty markery a exportuješ kódovaný materiál v MPEG2 např. do Encore, máš je tam ! :-)
gudi (3)|17.7.2006 19:50
popisem konkretne, mam na casovej osi pomocou AUTO-GENERATE DVD MARKERS vytvorene MARKERY kazdych 5min. Potom dam EXPORT, EXPORT TO DVD, nastavim parametre exportu (tam som nic nenasiel ohladom kapitol), a dam BURN do adresara, tym mam vytvorene DVD, a ked si pozriem hotove DVD nie su tam kapitoly.

Pozn: Ked otvorim v zalozke WINDOW, DVD Layout a tam je PREVIEW DVD, tam viem preskakovat medzi kapitolami, tam to ukazuje tak ako by to malo byt. Tak uz neviem kde je chyba.

PORADTE NIEKTO