Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

prehravac pasek Digital 8

Cougar (3)|24.8.2004 18:30
Kdysy jsem tu resil problem s firewire a kamerou Sony Digital 8 DCR-TRV140E.. dal jsem kameru do servisu, kde mi rekli, ze je nejspise odpaleno neco na zakladni desce, ze konektor na kamere DV out je o-kej, tak proto to musi bejt nekde na desce, takze vymena zakladni desky u kamery vyjde na 12 tisic, coz je pro me nemyslitelne... mam asi 10 digital 8 kazetek, ktere jsem potreboval nagrabbovat do PC pres kameru, kamera mimo DV out ZCELA funguje, perfektne se s ni toci, funguje analog out, USB az na to DVout, proto ji chci stale pouzivat.. najde se nejaky "prehravac" do ktereho dam tyto 8mm kazety z kamery, napojim na firewire a nagrabbuju do PC??? Diky
Pitomec (10211)|24.8.2004 21:10
Existuje, ale je dražší, než nová kamera. :-(((
Cougar (3)|24.8.2004 22:45
Takze jina alternativa nez koupit novou kameru neexistuje?
stayman (12393)|24.8.2004 23:29
[quote=Cougar]Takze jina alternativa nez koupit novou kameru neexistuje?[/quote]

Pozicat si :-D
starej_vul (250)|31.8.2004 13:42
nezavahej a zeptej se v jiné opravně. Já jsem kameru "utopil" vlnou z moře. A z těch 12 t.kč jsem se dostal až na 1500. Žádná výměna základní desky!
P.S. Blížíme se konečně do období "tvrdého komunismu". Kdo nemáí známé nedokáže nic. Přece na opravy kamarádíčkům se musí zpětně taky vydělat.
P.S. Ještě horší je situace v autoopravnách. Při posledních 2m opravách mi nikdy nevrátili vyměněné díly. nikdy nešli se mnou na převzetí auta a vždycky řekli, že to tam bylo, že jsem si to asi někam založil. A šmytec!

Tak GOOD LUCK ...
Cougar (3)|1.9.2004 00:56
STAREJ VUUUL: jo jo diky, uz me taky nekdo doporucoval to zkusit, ze ho taky chteli obrat podobnym zpusobem... DIKY:
starej_vul (250)|3.9.2004 12:19
..ještě jsem zapomel napsal, že ten obrat nastal v okamžiku, kdy jsem na opravně chtěl písemné vyjádření o problému s tím, že to potom pošlu výrobci. Je s podivem, že tato věta funguje. Myslel jsem že už je pasé, ale ... že by certifikát na firmu ... kdo ví ...