Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prehravania hudby pri prechode roznymi menu A Encore

Derek_tvf (32)|12.7.2006 00:17
Pozdravujem,
mozno mi niekto poradi. Da sa v Adobe Encore spravit nieco take, ze si spravim playlist s hudbou a pri prechode medzi jednotlivymi menu mi tato bude stale hrat. Tj. pri prechode z jedneho menu do druheho sa nestane, ze mi pesnicka zastane a spusti sa od zaciatku. Dost by mi to pomohlo, lebo chcem spravit pomerne rozsiahle menu, cosi ako multimedialnu encyklopediu, kde bude mozno 200 menu a nerad by som, aby sa mi pri prechode jednotlivym menu hudba spustala zakazdym odznnove.

Snad to som to podal zrozumitelne. Ak nie, rad vysvetlim este raz. Ak mi niekto poradi, budem rad.

Dakujem.
ai (2993)|12.7.2006 05:06
ne, a to nejen kvuli DVD specifikacim

DVD prehravace maji jen JEDNU laserovou hlavu a buffer vesmes nic moc, hlava musi byt v case na urcitem miste a cte zmixovane video,audio stream, v jednom momente musi cist video i audio

player nemuze cist muziku nekde na disku a zaroven video na jinem miste na disku, muze takhle skakat pri seamless branching, kde ti treba hlava preskakuje urcite pasaze (co buffer dovoli, nevim presne tu vzdalenost) ale to pouze zase cte video a audio dohromady