Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek-TV2000XP-Expert>Dual 1>Dual 2

gage (26)|24.8.2004 00:39
Chtel jsem se zeptat je mozne prepinat na TV karte mezi Dual 1 a Dual 2.Cizi porady jsou vysilany v originale a touhle funkci by melo jit prepinat prave mezi orig. a predabovanou ceskou verzi.Jde to u nekterych lepsich videi
Doom (2331)|24.8.2004 07:40
dual 1 a 2? :-I

karta umí následující režimy zvuku: stereo, mono a dual. přepínají se tlačítkem na dálce nebo klávesou S (asi jako "sound") :-)
Klingac (18)|24.8.2004 08:12
Prepínanie funguje, len musí byť program vysielaný DUAL. Automaticky to detekuje aj PVR. Je to zobrazené ikonou v "status window". Taktiež automaticky detekuje, či je program vysielaný stereo alebo mono.
Doom (2331)|24.8.2004 09:14
[quote=Klingac]Prepínanie funguje, len musí byť program vysielaný DUAL. Automaticky to detekuje aj PVR. Je to zobrazené ikonou v "status window". Taktiež automaticky detekuje, či je program vysielaný stereo alebo mono.[/quote]

s tou automatikou bych si dovolil mírně nesouhlasit. u některých stanic to pozná špatně... (aspoň tady v Ol. na KT Elektronika), potom se hodí ta klávesa "S"
gage (26)|8.9.2004 22:53
S prepinanim mezi stereo mono a dual mate samozrejme pravdu ale me jde o to jestli take mohu prepnout na dual2 aby byl slyset program vysilany v originalnim jazyce a aby original nebyl jen jako podklad pod predabovanou ceskou verzi
Doom (2331)|9.9.2004 09:24
to, co popisuješ, (originál + dabing v jednom :-( ) mi občas taky dělalo. nezjistil jsem ale, jestli byla chyba u mě v instalaci karty nebo ve vysílání televize
Bohouš (2)|28.9.2004 21:52
[quote=DoomHammer]dual 1 a 2? :-I

karta umí následující režimy zvuku: stereo, mono a dual. přepínají se tlačítkem na dálce nebo klávesou S (asi jako "sound") :-)[/quote]

Zdravím všechny a dovolím si dodat něco na vysvětlenou:
u EXPERTa není problém s uvedenými zvukovými režimy, jen použité názvosloví je trochu mimo. Režimy u mě karta rozeznává už po několik verzí PVR spolehlivě, ale skutečnost je následující:

Stereo = stereo
Dual 1 = originální cizojazyčná verze
Mono = mono, nebo pokud je vysílaný pořad v duálu, tak dabovaná verze :-D