Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: Otázky a odpovědi od TV Karneval / UPC

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Děkuji Ivo Maškovi za všeříkající,fundovanou odpovědˇ.Pro pana StD mám jen pousmání...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Standa to nemyslel špatně. Ona ta stránka existuje a dalo se tam nedávno jít. Já ji mám v oblíbených na PC. takže se tam šupem dostanu. Odkaz přes ten strom ale nejde, momentálně

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jerzy555 Zobrazit příspěvek
    Pán umí dokonce i číst.Já po rozkliknutí péče o zákazníky a dál stávající zákazník vidím jen Moje UPC,Garance,Soutěže,Výpadky služeb.Ceník jsem našel jen pro 2014 http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf Odkaz je tady samozřejmě funkční a tak bych moc prosil o vysvětlení,kam že se to mám jako stávající zákazník dál proklikat.
    Tak se směj, ale sobě - po rozkliknutí mého linku (který byl mimochodem uveden i v tom už zmíněném dopise UPC) nebo klikací metodou podle I.M.
    se každý jedinec dostane na tuto stránku:
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: UPC_Změny 2015.jpg 
Zobrazení: 133 
Velikost: 222.1 KB 
ID: 29377

Capito!? Pročpak jsem tam asi ten link pro líné dával.

Pro I.M. - Na tu stránku se jednoduše dostaneš i teď napsáním: www.upc.cz/zmeny2015
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 31-12-2014 v 16:10

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Milý pane StD, já jsem se přes váš odkaz k ceníku 2015 dostal, ale ne ze stránek UPC. A o to celou dobu jde.A nejsem jasnovidec,že mám zadat "změny 2015".Když dám na jejich stránkách do vyhledávače "ceník služeb 2015" ,nenajde ho. Nechápu,proč mě osočujete z lenosti.Podle vašeho vyjadřování jste ,slušně řečeno, cholerik....Ostatním přeju příjemný Nový rok!

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Já a cholerik? Já jsem ta nejflegmatičtější osoba na celém světě a namáhat se rozčilováním se rozhodně nemíním. Nepřeju nikomu raději nic. Příště lépe zvažte, komu takové bláboly píšete. Vaše cholerické vystoupení (vzor = podle sebe soudím tebe, že) mě velmi pobavilo. Aspoň jeden důvod k napití a pro to, číst pozorně obchodní sdělení fy UPC.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Musím dát za pravdu jerzy555. Na jiném fóru se vedly a ještě stále vedou diskuze o novém ceníku, s mnoha odkazy, citacemi a plně funkčními linky na nový ceník. Bohužel, z oficiální webové stránky jsem se na nový ceník nikdy nedostal, asi neumím hledat na tak velmi přehledném webu, jakým upc.cz je... Už jsem to dlouho nezkoušel, možná, že už je tento ceník snadno pžístupný

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Už se tady (i na jiných místech TVF) o tom bavíme nejméně od října, kdy to zdražení oznámili, a po celou dobu to spolehlivě funguje jak ve zkrácené formě (podle dopisu):

www.upc.cz/zmeny2015

tak i v úplné podobě (komu by se tam chtělo proklikat, tak tam má celou cestu)

http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/s...nik/zmeny2015/

Tak si to OMG zkuste napsat do příkazového řádku ručně.

Registrace
    Apr 2004

Tak u seriozní firmy nebývá problém se JEDNODUŠE proklikat i k nepříjemným věcem, jakým ceník bezesporu bývá. Bývá přímý link dobře popsaný. Mé dlouholeté zkušenosti s UPC_ČR jsou takové, že tam se doklikat k leckterým věcem je hodně komplikované. Dost věcí je tam tzv. pod pokličkou a pryč z očí. I to samozřejmě cosi vypovídá o takové firmě.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

To ten jejich internet je ještě sranda proti tomu rozhodnout se někdy použít Bellův přístroj a hochům z ústředí chtít zavolat telefonem... To je teprve porod, když je "rodič/rodička" na XXXtém místě v pořadí "hotline"... I na to už jsou finty.

Registrace
    Apr 2004

Např. u německé KabelDeutschland si zde:
Název: 1.png 
Zobrazení: 113 
Velikost: 23.9 KB 
ID: 29378
    kliknete na "Info Service" a tam na "Informationen als Download". A hned se vám objeví:
Název: 2.png 
Zobrazení: 121 
Velikost: 49.8 KB 
ID: 29379
    A tam si pouze kliknete na službu, kterou máte, nebo kterou chcete požadovat a v *pdf se vám objeví kompletní ceník. A nutno dodat, že v Německu (tak jako všude ve vyspělých západních zemí Evropy) neexistuje tzv. balkánksý trh. Tedy ceny jsou pevné a ne jako u nás, že když někdo zavolá, že chce službu UPC zrušit, tak mu vytvoří slevu. U nás není žádnou výjimkou, že i tři lidé, kteří mají stejnou službu, mají rozdílné ceny. Holt Východ - co k tomu jiného dodat.

Registrace
    Apr 2004

UPC se oproti předchozímu kvartálu opět zvýšil propad počtu klientů kabelové TV
    Výraznější propad počtu klientů digitální kabelové televize zaznamenal v prvním kvartálu letošního roku největší tuzemský operátor, společnost UPC Česká republika. Zatímco na konci loňského čtvrtletí to vypadalo, že pokles zákaznické základny se zpomaluje, na začátku letošního roku firma přišla oproti předchozímu čtvrtletí o více než tři a půl tisíce klientů.
    Důležité je zmínit fakt, že do tohoto výsledku se stále ještě nepromítla multimediální služba Horizon, kterou operátor představil oficiálně koncem dubna. První výsledky, které ji zohlední, tedy budou známy až za další čtvrt rok.
    K tomu je ovšem nutno doplnit, že česká UPC (jako jediná v Evropě !!) zrušila prodej i pronájem modulů CA. Takže pokud si koupíte TV s kabelovým tunerem, tak je to zbytečná investice a pokud si koupíte vlastní kabelový STB (např. TechniSat), kam jste si od UPC objednali CA modul s CI dekodovací kartou, tak jste vyhodili peníze do kanálu. Údajně to objednat jde, ale oficielně na webu tato možnost před několika dny zmizela a na jejich "fejsbůku" vám napíšou, že tato možnost již neexistuje. Takže asi taková loterie.

Název: 2015-05-08_141550.png 
Zobrazení: 125 
Velikost: 40.8 KB 
ID: 30628

Pokud nadále bude výlučně česká UPC (znovu opakuji - v jiných evropských zemích, kde také již provozují Horizon, jsou moduly CA nadále v nabídce) CI moduly blokovat, propad zákazníků bude opravdu značný.
    http://www.digizone.cz/clanky/upc-se...u-kabelove-tv/

Registrace
    Apr 2004

Nový set-top-box, posilování wifi a další výstavba sítě
    http://www.rozhlas.cz/digital/televi...-site--1707055

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Dotazy amatéra, prosím o odpovědi
    Od Jiriczek v sekci Editace videa