Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 57

Téma: Otázky a odpovědi od TV Karneval / UPC

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Jak jsem výše psal, že Lica s.r.o. připravuje do prodeje nový přijímač a CI slot v jediném zařízení pro PC a notebook ( TT-Connect CT-CT2-4650 CI ), tak toto zařízení je již v prodeji a stojí 3 884.-Kč (s DPH).
    http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/te...t2-4650-ci.htm
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Opět musím cosi připodotknout (analogicky s předchozím modelem, i když si tím tentokrát jistý nejsem)
    Zařízení obsahuje jediný tuner, se všemi omezeními, která z toho vyplývají.
    Zařízení za tunerem obsahuje dva DVB dekodéry, jeden dekodér DVB-C a druhý dekodér DVB-T/T2.
    Aby někdo nedošel k mylnému závěru, že lze současně přijímat DVB-C i DVB-T
    Předpokládám, že podpora CI i CI+ je samozřejmostí..., nevýhodou může být externí napáječ.

Registrace
    Apr 2004

Ceník služeb UPC, platný od 2.9.2013
    Připojené soubory Připojené soubory

Registrace
    Apr 2004

Copak se v UPC stalo, že najednou zdarma:

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: upc.png 
Zobrazení: 205 
Velikost: 7.4 KB 
ID: 24721

Registrace
    Apr 2004

Digitální kabelovka UPC přišla i ve třetím čtvrtletí o další zákazníky, bylo jich 382 tisíc
    381.900 zákazníků měla na konci třetího čtvrtletí letošního roku digitální kabelová televize UPC Česká republika. Vyplývá to z hospodářských výsledků jejího vlastníka, americké společnosti Liberty Global, které byly zveřejněny na přelomu úterý a středy našeho času. Pro naší pobočku UPC to znamená jediné – i v tomto čtvrtletí přišla o další tisíce klientů. V době od 1. července do 30. září ztratil operátor 7.700 zákazníků. Firma se přitom průběžně snaží lákat zákazníky na různé akce a přidává do nabídky i nové kanály.
    http://www.digizone.cz/clanky/kabelo...ich-382-tisic/

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Registrace
    Apr 2004

UPC klesl v prvním kvartálu počet zákazníků kabelové i satelitní televize
    Společnost UPC Česká republika evidovala na konci prvního kvartálu letošního roku 376.200 zákazníků digitální nabídky (DVB-C), což je pokles o rovných tři tisíce domácností. Přibližně stejný pokles zaznamenala firma i v kvartálu předchozím.
    http://www.digizone.cz/clanky/upc-kl...tips&icc=tip-1
    No já jsem zvědavý, na kolik lidu to musí klesnout, aby majitel UPC, firma Liberty Global, provedl čistku manažérů v české UPC a dosadil tam schopné lidi, kteří budou alespoň vědět, co jaké nazvosloví znamená. tedy že věrný zákazník není ten, co se teprve vůbec poprvé upíše a dostane výhody, ale že je to ten, který tam je už sakra dlouho, odebírá maximální nabídku a tudíž by měl dostat nějaké výhody (jak bývá na západě obvyklé). Např. mu odblokovat asi 3 HD kanály, které jsou vázány pouze a jenom na objednávku jejich internetu. (nevím, proč bych měl rušit dosavadního poskytovatele, s kterým jsem naprosto spokojený, tedy ho za nic poslat do pr..... a jít se upsat UPC)
    No, takových typicky českých vychytávek je tam víc. není divu, že lidi vzkazují české UPC ..... pá pá pá

Registrace
    Apr 2004

Kabelová televize UPC nadále přichází o klienty
    Společnost UPC Česká republika měla na konci letošního prvního pololetí 372.300 klientů digitální kabelové televize. Vyplývá to z výsledků hospodaření skupiny Liberty Global, jejího vlastníka, které byly dnes zveřejněny. Oproti předchozímu kvartálu je to pokles o necelé čtyři tisíce zákazníků. Jde přibližně o tisícovku více, než tomu bylo ve srovnání čtvrtého kvartálu 2013 a prvního kvartálu 2014
    http://www.digizone.cz/clanky/kabelo...mirne-stoupal/
    Apropó: Platím si službu Supreme. To je vůbec nejdražší služba pro TV z kabelovky u UPC vůbec. Kdysi slibovali, že kdo bude mít Supreme, bude moci sledovat úplně všechny tv kanály, které jsou v nabídce UPC. Nějaký čas to platilo. Bohužel - už to neplatí. Nemohu přijímat 3 kanály (z toho jeden filmový), protože jsou u KABELOVÉ televize podmíněny jejich internetem.
    Takže rád sleduji ten propad zákazníků a s napětím čekám, kdy holandskému majiteli se rozsvítí v palici a český vyčůraný zkorumpovaný managment kopne do pr.....

Registrace
    Apr 2004

Název: horizon1.png
Zobrazení: 1127
Velikost: 11.8 KB
    Služba Horizon Go u české UPC je ode dneška funkční.
    Podmínkou je (mimo toho mít TV od UPC a jejich podmínek) vlastnit program Silverlight ( http://www.microsoft.com/silverlight/ ) a přihlašovací kolečko provést na jiném prohlížeči, než je IE (v mém případě to byla Mozzila). Pak již bude možno sledovat programy (v mém případě na PC) i v prohlížeči IE (v mém případě IE_11).
    Osobně u sebe vyzkoušeno, u mě zatím služba funkční. Zatím není podmínkou mít inet od UPC (já ho od nich nemám)

Název: horizon2.png 
Zobrazení: 118 
Velikost: 358.9 KB 
ID: 28879

https://www.horizon.tv/cs_cz/live-channels.html

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Uff... silverlight - mrtvá technologie. Microsoftem již nepodporována. Proč nešli do HTML5 ???

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Tak jsem si vyzkoušel Horizon Go od UPC.Na 17" notebooku je to prostě katastrofa - obrazová bída.To když si sestavím svůj vlastní playlist z volně dostupných streamů,tak mám přesně to,co chci vidět.A v kvalitě, že od ní nebolí oči. UPC se musí hodně zlepšit!Jen tak na ukázku stream pro VLC http://193.232.151.135/hls-live/livepkgr/_1060_/1060/1060-70.m3u8 Mimochodem, nemáte někdo nový ceník od 1.1.2015? Na jejich „přehledných“ webových stránkách jsem to nenašel.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Nový ceník posílali e-mailem. Snad v listopadu nebo začátkem prosince.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jerzy555 Zobrazit příspěvek
    ...Na jejich „přehledných“ webových stránkách jsem to nenašel.
    No pokud pán není legastenik či lenoch, tak tady pod heslem "Kde najdu nový ceník?"
    http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/s...nik/zmeny2015/

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Pán umí dokonce i číst.Já po rozkliknutí péče o zákazníky a dál stávající zákazník vidím jen Moje UPC,Garance,Soutěže,Výpadky služeb.Ceník jsem našel jen pro 2014 http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf Odkaz je tady samozřejmě funkční a tak bych moc prosil o vysvětlení,kam že se to mám jako stávající zákazník dál proklikat.

Registrace
    Apr 2004

Tenhle adresní strom už tam nenajdeš

Název: 2014-12-31_152549.png 
Zobrazení: 120 
Velikost: 1.8 KB 
ID: 29375

I taková "maličkost" má svojí vypovídací hodnotu o firmě. A UPC nepatří mezi seriozní firmy. patří na Východ, ne do Evropy (stačí si jenom udělat srovnání s německou KabelDeutschland - to se jeden nestačí divit)

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dotazy amatéra, prosím o odpovědi
    Od Jiriczek v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-02-2008, 15:58
  2. Kabelová digitální televize Karneval / UPC
    Od Ivo Mašek v sekci DVB-C
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 22-09-2007, 20:29
  3. Karneval a WIn XP Media Center