Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle PCTV MediaCenter 310i - DRiVERS

krytak (1)|11.7.2006 12:55
Pinnacle PCTV MediaCenter 310i - analogový a DVB-T TV a FM tuner (stereo), PCI karta, dálkové ovl. +SEGA Football Manager 06

mam asi dva mesice tuto kartu a jsem s ni spokojen. Ale ted mi nastal problem. po formatu disku jsem zjistil, ze nemohu najit dane ovladace k teto karte + software (dodavane na 2x CD) :/ Asi jsem je ztratil :/ Na officialnich stranakch jsou jen updaty. A nekde vygooglit mi neslo. Nenasel by se nekdo kdo by mi to nauploadoval ? Alespon drivers aby mi je nadetekovali windowsy. Jsem z toho bezradny pac mi je ted karta k nicemu :/

Dekuji za jakoukoliv radu ;)
tomekkcz (5)|12.7.2006 15:10
Pokud jsi z Prahy tak ti muzu dat Media Center 3.2 + update na 3.4 na CD, na upload mam pomaly internet. Kdyz tak napis na [email]tomek@seznam.cz[/email]
StD (8612)|13.7.2006 08:47
,,,Když si napíšeš na Pinnacle Customer Support a uvedeš číslo karty (u čárového kódu), tak ti pošlou obě CD zdarma poštou. Doporučuji sledovat Pi Forum...
[code]http://www.pinnaclesys.com/docsupport1.asp?division_id=1&langue_id=4&product_id=103&product_name=PCTVpro&page_id=88#[/code]

BTW: Už je aktuální v. PMC 4, ale za tu se platí extra. To už si raději pořiď Sceneo TVCentral, ten navíc umí více tunerů v jednom PC a spoustu dalších věcí...