Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sloučení AVI souboru

Resistanc_TR (2)|10.7.2006 09:10
CAj potřeboval bych poradit s takovoudle věci ..... Mam takovej problem
Mam 2 AVI soubory každe o rozlišeni polovičniho PALu
Potřebuju je umístit vedle sebe a vytvořit s toho jeden soubor
Mam záběry jedne kamery ve dne a druhej zaběr v noci
Jde mi o srovnání jak ta kamera vidí v ruznych podmínkách tak aby se na to šlo koukat najednou.
Hledám někoho kdo by to udělal.Zaplatím.Mám toho více. Já sam na to nemám čas a ani znalosti.
Kontakt ICQ 240692369

Diky
ODSakEda (2278)|10.7.2006 12:26
Odkud zhruba jsi? že by jses stavil :-) . Nebo vem free SW VirtualDub a ten má funkci Append-připoj videosoubor. Tedy pokud je stejné fps (frekvence obrázků za sekundu) a j. jako u AVI a kodeku DV z miniDV kamer. Pokud né (což předpokládám vzhledem k "polovičnímu rozlišení PAL", nejprve u každého AVI ve VD zadej změnu původní fps zpravidla nepřesně 25fps (24,987 nebo 25,104) a ulož jako nový soubory a pak to teprvá půjde spojit ve VD :-)
Resistanc_TR (2)|10.7.2006 12:57
Jsem z Prahy. Takže nevim jak by se to udělalo :-((( tedy pokud nejsi z prahy taky. Co se tyče toho programu který uvádíš tak ho mam ale takovou funkci jsem nenašel. Pokud by jsi se chtěl domluvit že by jsi to nějak zmakl tak napiš na ICQ 240 69 23 69.

THX

Vyzkoušel jsem to co jsi tady psal ale ...........

Připojilo mi to soubor ale zpusobem jaky nechci...... přiklad toho jak to chci viz obrazek ...
Krist (376)|10.7.2006 14:43
to ti udela kazdej strihovej soft jednoduchym zpusobem ktery bys zvladnul sam. Ale verim, ze v praze je spousta lidi kteri ti to zmaknou, kor kdyz jsi ochotny calovat :-)

vegas: