Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony vegas 6d

Cimpr (3)|8.7.2006 23:59
Mam takovy neprijemny problem, ktery se mi nedari vyresit. Nejdou mi v sony vegas 6d otvirat videa, jsou to avi v XviD/DivX. Audio stopu nacte ale u video stopy napise "Stream attributes could not be determined". treba mov, mpeg to nacte v poho ale avi ne.. nevi nekdo cim by to mohlo byt??
Dotaz na zaver - predpokladam ze vegas neumi pracovat s mkv a kodekem x264?
stayman (12393)|9.7.2006 09:40
Vyhod kodekpack a nainstaluj len DivX6.2 a zvuk si demuxni samostatne s prog. Avidemux2, takisto aj s MKV demuxni si streamy s MKVExtractGui, mp4 (H.264 AVC) Vegas vie nacitat...
Cimpr (3)|14.7.2006 16:05
[quote=StayMan by €RikŁ€]Vyhod kodekpack a nainstaluj len DivX6.2 a zvuk si demuxni samostatne s prog. Avidemux2, takisto aj s MKV demuxni si streamy s MKVExtractGui, mp4 (H.264 AVC) Vegas vie nacitat...[/quote]

To jsme si tak uplne nerozumneli. DivX6.2 instlej samozrejme mam. Nepotrebuju nic demuxnout a kdyz tak na to pouzivam VDubMod.. problem je v tom ze mi nejdou otevrit videa v XviD(DivX jdou, se omlouvam predtim jsemzkousel jen XviD), jako bych nemel instlej encoder pro XviD protoze mi to porad pise "Video stream attributes could not be determined" Pouzivam posledni stable encoder od koepiho XviD-1.1.0-30122005.exe Zkousel jsem instalovat novejsi, starsi, ale porad nic..
jojto (865)|14.7.2006 20:48
Pouzi Nic's FourCC Changer (v Xvid) a zmen FourCC na DivX.
Cimpr (3)|14.7.2006 22:16
[quote=jojto]Pouzi Nic's FourCC Changer (v Xvid) a zmen FourCC na DivX.[/quote]

Presne tohle jsem potreboval.. funguje moc dik!!!