Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Canopus procoder a velké soubory

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám problém s konverzí avi na m2v pomocí Procoder Express/Procoder 2. Avi je připraveno pomocí Pinnacle 9 (zdroj z dig. kamery). Jakmile je avi kolem 3 GB, tak procoder (oba uvedené) cca 3 minuty před koncem zastaví a vyhlásí chybu v avi souboru. Pokud soubor rozdělím např. na 3 menší (1GB) pak je bez potíží překonvertuji.
    Zkoušel jsem na 2 počítačích, výsledek stejný. OS WXP, na obou byl navíc instalován CodeckPack All in One, jinak žádné další kodeky.
    Kde může být problém ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Možná právě v tom kodekpaku \/ to je svinstvo!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Hm. Pomůže odebrání standardním způsobem přes Ovládací panely, nebo je třeba zabrousit i do registrů ??

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

*.avi je-li věší než 2GB (možno i 4Gb) musí mít indexování OPEN DML2.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od dejv
    Hm. Pomůže odebrání standardním způsobem přes Ovládací panely, nebo je třeba zabrousit i do registrů ??
    tak to nestačí kokeky jsou zalezlí všude a kord ty balíčky, musíš to udělat programem dxmani prográmek mám když budeš chtít napiš

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Co je prosím indexování OPEN DML2 ?? O tom jsem nikdy neslyšel. Jak můžu v Pinnacle říct, když dělám uložení do AVI, jak má soubor indexovat ...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od dejv
    Co je prosím indexování OPEN DML2 ?? O tom jsem nikdy neslyšel. Jak můžu v Pinnacle říct, když dělám uložení do AVI, jak má soubor indexovat ...
    Indexování na časové ose, jde o to aby *.avi byl indexován pro soubory větší jak 4GB, tudíš aby šly přehrát (zpracovávat) s větší délkou. *.avi omezení bylo zprvu 1GB, pak 2GB atd. Starší aplikace nabízejí volbu zaškrtnutí, Pinnacle nevím.

Neníli *.avi indexován OPENDML2 a je větší než 4GB nejde ani přehrát přehrávačem protože při změně posuvníku hrací doby přehrávač spadne nebo nebude dobře fungovat, podle toho to poznáš že jde o tuto vadu.

Nováček Avatar uživatele statar
    Registrace
    Sep 2004

Maš pravdu bacha na CodeckPack All in One, Po instalaci přestane častečně fungovat Adobe Premiere 6.5.Nepomuže ani odinstalovani Codeck Paketu.Musel jsem instalovat znovu Win.

Podobná témata

1. EG-R2A a bluray - neumi prehravat velké soubory??!!
    Od stechaf v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-09-2010, 11:03
  2. sony vegas 9 a velké soubory
    Od jikoloj v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-01-2009, 20:17
  3. ProCoder 2.0 mi nebere AVI-soubory
    Od wendy v sekci Mastering
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-10-2006, 18:05
  4. Canopus Procoder