Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: Edius

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Takto to konci vzdy, ked nie su argumenty. Esteze si vies vybavit moj nick, to je pekne..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Panove, Panove!
    Proc se stale hadate o to ktery soft je nejlepsi?Nejlepsi je Ferda.
    Nekomu sedi Vegas jinemu Edius dalsimu Premiere.A jiny je spokojen s movie makerem. Ja delam v Ediusu a proto znam i jeho chyby.a nikdy bych netvrdil ze to je nejlepsi soft na strih, jen to ze mi vyhovuje .
    Pokud se nekdo pta tak je lepsi rict jake ma vyhody ten ktery pouzivate ale priznat jake ma nevyhody a at si to ten dotycny zkusi sam co mu bude sedet.
    A pripadne ze se nekdo pta na technicky problem, odpovidejte tak aby problem mohl byt odstranen(setkal jsem se ze se Edius sekal u nekterych IDE disku napinovanych na cabel select) ,ne hned hazet spinu na dany produkt.
    Neni to ode mne utok na vas, ale upozornrni nektere zpusoby v diskusi jenz nejsou uplne koser

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2006

suhlas

Banned
    Registrace
    Feb 2007

nesuhlas, vsetko sa ma nazyvat pravym menom, resp. tak, ake to naozaj je. Ostatne je ciste len o zvyku a sympatiach, preto su vysledne hodnotenie silne skreslene. Tak je to bohuzial aj s ludmi...

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Staymann souhlasim, ze veci se maji nazyvat pravymi jmeny,proto se taky nebojim rict, ze Edius ma chyby a nedostatky, je to pravda(nejvetsi vidim v porovnani s Tvym oblibenym Vegasem v praci se zvukem). Presto jsem jsem nikdy nehanil jine softy protoze je neznam tak dobre.Např. Ty znas dokonale vegas ses schopen rict nejaky jeho nedostatek? Jen mi nerikej ze zaden nema to by mi pripadalo tak neuveritelne, jako ,ze my dva jsme dokonali a bez chybicky

Otazka na PAMA:
    tvuj problem je jiz vyresen?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Samozrejme ze viem a poznam nedostatky Vegasu, a aj o nich hovorim. Ale niektore nedostatky su viacmenej subj. charakteru, pretoze nemusis ich postradat, s tym dufam, ze tiez suhlasis )) Mne chyba kvalitny titulkovac a smart rendering u Mpeg2. Enkoder radsej vyuzivam ProCoder2, petoze ten je sice maznuty, ale pri pevode HDV -> Mpeg2 pe DVD je to jedine pouzitelne, tam MainConcept zlyhal, i ked na DV -> Mpeg2 je dobry. Pri strihovych, editacnych a kompozicnych moznostiach mi snad nechyba nic, prave naopak.

Nováček Avatar uživatele habby
    Registrace
    Aug 2004

2Stayman: tak nejak ctu Tvoje prispevky a rad bych videl nejake Tvoje prace. Zkus neco ukazat. Na forech se porad resi co je lepsi na co, ale nikde zadne rozumne vysledky.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od habby Zobrazit příspěvek
    2Stayman: tak nejak ctu Tvoje prispevky a rad bych videl nejake Tvoje prace. Zkus neco ukazat. Na forech se porad resi co je lepsi na co, ale nikde zadne rozumne vysledky.
    Skus mi napisat sukromne,kedze to pises osobne, mozno sa dohodneme, kontakty tu na mna su verejne.

Nováček Avatar uživatele habby
    Registrace
    Aug 2004

nemyslel jsem to osobne, jen by bylo fajn kdyby nekde byly videt i prace lidi co tady diskutujou. Protoze strih neni jen o programech a aspon by se lidi od sebe mohli neco naucit. A hlavne me stve kdyz se tlacha naprazdo, proste Edius je lepsi nez vegas protoze ... ukazka nebo obracene a ukazka.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od habby Zobrazit příspěvek
    nemyslel jsem to osobne, jen by bylo fajn kdyby nekde byly videt i prace lidi co tady diskutujou. Protoze strih neni jen o programech a aspon by se lidi od sebe mohli neco naucit. A hlavne me stve kdyz se tlacha naprazdo, proste Edius je lepsi nez vegas protoze ... ukazka nebo obracene a ukazka.
    Aha, takze v tomto pripade ukazka s tym nema nic spolocne. Skus tie softy a uvidis sam

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 24-01-2011, 14:41