Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Minikamera

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj
    Chtěl jsem se zeptat, jak byste řešili nahrávání při rallye z kapoty vozu?? Minikamera + nějaký záznam? Zkusil to někdo? Díky za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Podobný problém řeším i já, akorát místo závodního vozu potřebuji monitorovat chůzi/běh, takže scháním odolnou kameru se záznamem v přiměřených rozměrech a váze. Narozdíl od tebe mě mohu navíc použít kameru s dálkovým přenosem (dají se sehnat i do 500m), ale s vlastním záznamovým médiem, jsem na první pohled neviděl. Podle mě by stačilo sehnat minikameru s USB výstupem, myslím si že jsem viděl USB záznamový disk, takže by to šlo propojit, otázka je co otřesy atd... V alarmtechniku mají minikamery ale s koax ýstupem (resp cinch) pro TV, což se nám moc nehodí, to samé je na securityservices i když tam mají kameru s-video, ale to je taky takové nemastné neslané. Každopádně budu taky rád za každý nápad.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Minikamera
    Od Boot v sekci Videokamery
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-12-2011, 12:14