Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém pri demuxovaní

Andyno (163)|30.6.2006 07:53
Čus.

Pri demuxovaní v programe DGIndex mi vyhodilo nasledujúcu chybu:

[quote]Too many pictures per GOP (>-500).
DGIndex will terminate.[/quote]

Keďže som zatiaľ na túto chybu nenarazil, neviem, čo s tým. :-(( Existuje nejaké riešenie? Podotýkam, že ide o demux DVD-čka. Ďakujem.
jojto (865)|30.6.2006 12:10
Mas najnovsiu ver. DGIndex? Ide ten VOB prehrat v soft. prehravaci? Ripni to inym softom, alebo skus ChopperXP.
Andyno (163)|30.6.2006 18:26
[quote=jojto]Mas najnovsiu ver. DGIndex? Ide ten VOB prehrat v soft. prehravaci? Ripni to inym softom, alebo skus ChopperXP.[/quote]
Neviem, aká je najnovšia verzia, ale ja mám 1.4.3.

V prehrávači to IDE prehrať... a to je práve divné...

Čo je ChopperXP? Kde sa dá stiahnuť?:-I
jojto (865)|30.6.2006 21:43
Uz je ver. 1.4.8. (starsie mali s GOP problemy) ChopperXP
Diablo (668)|30.6.2006 22:12
Andyno
Zkus PgcDemux :-)



:-!!!
Andyno (163)|1.7.2006 06:19
jojto
Skúsil som a stále tá istá chyba. :-((

Diablo
Amigo, ako sa v tom programe pracuje? Otvoril som súbor *.vob a dal ho uložiť na disk - vygeneroval mi súbor o polovicu menší... :OO
wencaS (853)|1.7.2006 09:43
Andyno
on neotvira vob, ale ifo. musis vybrat co ma demuxovat. cele PGC, VID a nebo jednotlive Cell. nastavis menu nebo titul ...
zkus cesky mluvici PgcDemux 1.2.0.5 CZ, mozna ti to bude jasnejsi
Andyno (163)|1.7.2006 18:53
[quote=wencaS]Andyno
on neotvira vob, ale ifo. musis vybrat co ma demuxovat. cele PGC, VID a nebo jednotlive Cell. nastavis menu nebo titul ...
zkus cesky mluvici PgcDemux 1.2.0.5 CZ, mozna ti to bude jasnejsi[/quote]
Tak to som asi po*ral, pretože ifo súbor už nemám, len samotné voby. :-((
StD (8612)|1.7.2006 18:55
To je ti na 2 věci, hádej aké!?
Andyno (163)|2.7.2006 12:44
[quote=StD]To je ti na 2 věci, hádej aké!?[/quote]
No hej... ale neexistuje nejaký soft na vytváranie *.ifo súborov? To by asi nefungovalo, že? :-I
mirekv (7169)|2.7.2006 13:07
Andyno
Ifoedit - Create IFOs.
Andyno (163)|2.7.2006 15:04
mirekv
Díks za skvelý tip! :-)

wencaS
Ten program je akýsi divný - otvorím si *.ifo, ale tlačidlo vľavo dole (Process!) zostane šedé, čiže na neho nemôžem klepnúť (viď obr.). V čom môže byť problém?

stayman (12393)|2.7.2006 15:08
Nacital si VIDEO_TS, kde mas title menu (a kedze je bez audia atd. tak ti neponuka ulozenie) a nie VTS_XX_X.IFO, kde mas film a navyse zaskrtni aj video stream a hlavne zmen si nazov tej zlozky, paneboze to co ta napadlo pouzivat vykricnik ??? :-?
Andyno (163)|2.7.2006 17:39
[quote=StayMan by €RikŁ€]Nacital si VIDEO_TS, kde mas title menu (a kedze je bez audia atd. tak ti neponuka ulozenie) a nie VTS_XX_X.IFO, kde mas film a navyse zaskrtni aj video stream a hlavne zmen si nazov tej zlozky, paneboze to co ta napadlo pouzivat vykricnik ??? :-?[/quote]
V 67% mi vyhodilo chybu: [quote]Error reading input VOB: unsynchronized[/quote] Čo s tým?

PS: Zložku "!Download" používam na ukladanie vecí, ktoré stiahnem z netu. Výkričník slúži len na to, aby bola táto zložka ako prvá. ;)
stayman (12393)|2.7.2006 17:42
1. demuxnes to iba VobEditom, ale aj tak s "chybami"...
2. pouzivaj podciarknik, mriezku...
Andyno (163)|2.7.2006 17:48
[quote=StayMan by €RikŁ€]1. demuxnes to iba VobEditom, ale aj tak s "chybami"...
2. pouzivaj podciarknik, mriezku...[/quote]
Spustil som vygenerovaný súbor a zistil som, že na mieste, kde nastala chyba, je akýsi "ostrý strih" (vážne neviem, ako to mám nazvať :-I ). Keby na tom mieste chyba nenastala, ani by som to možno nezaregistroval, nakoľko po tom úseku ide všetko v poriadku (zvuk sa neoneskoruje).
wencaS (853)|2.7.2006 21:09
Andyno
kdyz ti PgcDemux hodi chybu: Error reading input VOB: unsynchronized (takhle kvalitne pro nas za hrisny prachy vydavaj DVD)

tak to nedemuxnes zrejme nicim.

zkus to nejdrive prohnat FixVTS. nekdy se podari to opravit. nepomuzeli dalsi co by to mohl zpravit mi napada womble.

dalsi moznosti je zjistit presny misto a vobblankerem rozstrihnout cell tesne pred a pak jeste jednou tesne za. demuxovat bez te problemove casti.
jenze ...
vobblanker muze neco namitnout a odmitne to
prijdes o cast materialu.
Andyno (163)|3.7.2006 07:03
Okej, priatelia. Nakoniec som sa naštval a celé to vymazal. Síce už tento skvelý film asi nikde nenájdem, ale čo sa dá robiť... :-((

Každopádne vďaka za vaše reakcie. :BB:
mirekv (7169)|3.7.2006 08:34
Andyno
Zbaběle jsi prchnul před problémem? To by mi nedalo! \/
Andyno (163)|3.7.2006 09:16
[quote=mirekv]Andyno
Zbaběle jsi prchnul před problémem? To by mi nedalo! \/[/quote]
Uh, zbabelo? Ako sa to vezme... Okrem toho, vymazal som to ešte pred tým, ako som si prečítal wencaSov posledný príspevok... :-I

Evidentne mi už niet rady ani pomoci a keď máš, priateľu, ešte nejaké skvelé nápady, tešilo by ma, keby si sa s nimi so mnou podelil. :-)