Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

dvd media memorex

denis (110)|20.8.2004 20:26
ake mate skusenosti ?
:-?
Krtek (1279)|20.8.2004 23:17
Běžnej standard. Některé vypalovačky ho ale nenajdou, třeba Teac má problémy s -RW. +RW jedou bez problému. Jinak zatím v pohodě. Myslím že vzhledem k nízkým cenám raději sáhni po Verbatimu.
stayman (12393)|21.8.2004 00:08
Ano, a tie Verbatim made in India s adipom jak by dal :-E
ohm (398)|21.8.2004 20:57
U mne OK. Zatím žádnej krach. Ale verboše jsou už trend tohohle končícího léta (a dalších let), a to je dobře- protože data na nich drží (zatím) :-E
Lupen (34)|21.8.2004 22:45
Já jsem taky spokojený. Zatím v pohodě. Žádné problémy.
Anonymous (825)|22.8.2004 09:36
Netrpí sklerózou jako Multidisc. Memorex si občas nějaká data i pamatuje.
ohm (398)|22.8.2004 11:12
[quote=Voloda]Netrpí sklerózou jako Multidisc. Memorex si občas nějaká data i pamatuje.[/quote]
Už Ti nějaký kolaboroval do věčných lovišť? :-E
Lupen (34)|22.8.2004 12:53
Zatím ne. Mám na nich filmy asi 1 1/2 roku a zatím v pohodě. Pravidelně jsou v permanenci (pohádky).
AleK (814)|22.8.2004 22:08
já osobně s nimi nemám zas tak dobré zkušenosti měl jsem 2 z 10 špatné ze spodu měli mapy jako blázen a v mechanice ani nedopálily, ale ostatek drží do teď v pohodě takže se držím Verbošů a stále více Arit a Ridat - ani 1 špatné ( viď Eriku ) :-E :-E :-E
stayman (12393)|22.8.2004 22:19
Jasan, ale v 100ks spindli som uz jedno vadne nasiel :-E
Krtek (1279)|23.8.2004 02:03
Mám tu teď Memorexy s adipem CMC MAG. Kvalitativně by snad mohli být shodný s těma horšíma Verbatimkama.
denis (110)|23.8.2004 19:17
tie moje memorexy su

--------------------------------------------------------------------------
Unique Disc Identifier : [DVD-R:MBI 01RG20 ]
--------------------------------------------------------------------------
Disc Type : [DVD-R]
Manufacturer ID : [MBI 01RG20 ]
Manufacturer Name : [Moser Baer India Ltd.]
Disc Application Code : [Unrestricted Use : Consumer Purpose]
Recording Speeds : [1x , 2x , 4x] (8x Cannot Be Detected)
Blank Disc Capacity : [2,298,496 Sectors = 4,489.3MB = 4.38GB (4.71GB)]
--------------------------------------------------------------------------
[DVD Identifier - http://DVD.Identifier.CDfreaks.com]
--------------------------------------------------------------------------

je to to iste, co na tzch problemovych verbatimoch _
Hodo (26)|23.8.2004 22:51
Seš si fakt jistej tím ADIPem [Moser Baer India Ltd.] u Verbatimu? Pálím na Verbatimy už rok a půl a ještě jsem se s tím nesetkal.
AleK (814)|23.8.2004 23:28
[quote=Hodo]Seš si fakt jistej tím ADIPem [Moser Baer India Ltd.] u Verbatimu? Pálím na Verbatimy už rok a půl a ještě jsem se s tím nesetkal.[/quote]

ale to je adip těch memorexů né verbošů čti pozorněji :-E
KamilS (52)|23.8.2004 23:42
Verbatim nevím jak DVD, ale CD nejsou vycentrovaný hážou v mechanice, mechanika je daleko více hlučnější o 100% Yamaha CRW 2200.
Hodo (26)|24.8.2004 00:36
[quote=AleK][quote=Hodo]Seš si fakt jistej tím ADIPem [Moser Baer India Ltd.] u Verbatimu? Pálím na Verbatimy už rok a půl a ještě jsem se s tím nesetkal.[/quote]

ale to je adip těch memorexů né verbošů čti pozorněji :-E[/quote]

No, denis psal:
tie moje memorexy su

--------------------------------------------------------------------------
Unique Disc Identifier : [DVD-R:MBI 01RG20 ]
--------------------------------------------------------------------------
Disc Type : [DVD-R]
Manufacturer ID : [MBI 01RG20 ]
Manufacturer Name : [Moser Baer India Ltd.]
Disc Application Code : [Unrestricted Use : Consumer Purpose]
Recording Speeds : [1x , 2x , 4x] (8x Cannot Be Detected)
Blank Disc Capacity : [2,298,496 Sectors = 4,489.3MB = 4.38GB (4.71GB)]
--------------------------------------------------------------------------
[DVD Identifier - http://DVD.Identifier.CDfreaks.com]
--------------------------------------------------------------------------

je to to iste, co na tzch problemovych verbatimoch

Myslím, že bys měl číst pozorněji spíš ty, než někoho začneš upozorňovat :-I
AleK (814)|24.8.2004 12:21
hodo - on ale popisoval adip memorexů, který může být klidně stejný jako u verbošů já osobně jsem se setkal u verbošů s adipem ( CMC, MCC, TY ) tak a ještě ty ten Indickej takže se nediv že má stejnej adip u memorex i verboš
BorekS (35)|24.8.2004 13:48
skoro rok jedu na memorexech dvd-r, zhruba 85-90 procent vsech dat mam na nich. nektery zacinaj zlobit, ovsem to nejaka ta verbatimka co mam a multidisc taky. ma s tim problemy i pc. jo a adipy? vsehochut...

jednu varku memorexu jsem se odvazil koupit v datartu. bylo to baleni "printable". musel jsem jit vratit a vzit klasicky a ty zatim slapou dobre.
denis (110)|24.8.2004 15:07
kua, furt musim kupit nejaky shit..
Hodo (26)|24.8.2004 19:22
[quote=AleK]hodo - on ale popisoval adip memorexů, který může být klidně stejný jako u verbošů já osobně jsem se setkal u verbošů s adipem ( CMC, MCC, TY ) tak a ještě ty ten Indickej takže se nediv že má stejnej adip u memorex i verboš[/quote]

Díky za poučení, to je pro mě fakt naprostá novinka, že ADIP u různejch médií může bejt stejnej. Jestli ti to nedošlo, pozastavoval jsem se v prvním příspěvku nad tím ADIPEM Moser Baer u Verbatimu, protože denis uved sice ADIP Memorexe, ale zároveň napsal, že je to naprosto stejný, jako Verbatim, se kterým se setkal. Pozastavil jsem se nad tím, že u Verbatimu jsem viděl MCC, CMC, ale zatím nikdy Moser Baer. Proto mě to zarazilo a proto jsem se ptal.

Nato mi napíšeš, že denis popisoval ADIP Memorexe (což jsem opravdu při svým IQ pochopil) a nikoliv Verbatimu a ať čtu pozorněji. Po mým upozornění, ať si denisův příspěvek přečteš pořádně, mi pak odpovíš, že se nemám divit, když Memorex i Verbatim má stejnej ADIP.

Sorry, ale jediný, čemu se divím, jsou tvoje odpovědi .... 9-). Buďto nečteš, co píšu, a snažíš se dělat chytrýho, aniž bys věděl, na co reaguješ, nebo nemáš všech pět pohromadě .... :-I
AleK (814)|25.8.2004 06:49
ach jo já jsem nechtěl nikoho urazit nebo poučovat to není opravdu moje parketa takže jestli to tak chápeš tak promiň já jsem jen chtěl upozornit že adip může být klidně shodný, ale to je jedno ještě jednou se omlouvám
Hodo (26)|25.8.2004 10:20
[quote=AleK]ach jo já jsem nechtěl nikoho urazit nebo poučovat to není opravdu moje parketa takže jestli to tak chápeš tak promiň já jsem jen chtěl upozornit že adip může být klidně shodný, ale to je jedno ještě jednou se omlouvám[/quote]

OK, na to malý nedorozumění radši zapomenem a jedem dál, jo? :-)-
Krtek (1279)|26.8.2004 00:46
Jen tak mimochodem pro přátele Multidisků. Ta nová prý bezproblémová série má opět problémy. Fleky na médiích. Tři z deseti jsou hned po vypálení nečitelné. \/
ViKinG (793)|26.8.2004 00:52
Krtek: 3 z 10ti??? a hned po vypálení??? Tak to je krok správným směrem :-E
mirekv (7169)|26.8.2004 07:28
[quote=Krtek]Jen tak mimochodem pro přátele Multidisků. Ta nová prý bezproblémová série má opět problémy. Fleky na médiích. Tři z deseti jsou hned po vypálení nečitelné. \/[/quote]

Krtek: proč se tak zoufale držíš těch multidisců? :-?
ViKinG (793)|26.8.2004 08:44
mirekv: tipuju, že to sou ty vyreklamovaný kusy... znovu by do rizika šel jen...
minduton (12)|26.8.2004 09:19
S ohledem na fakt, ze vyroba medii se obecne presouva do jeste levnejsich zemi, doporucuji media po koupi peclive prohlednout a media si pro jistotu vytridit. Dost casto se dnes uz ani nepouzivaj ty distancni molitanove krouzky jako driv (setri se).
Zvlaste si davejte bacha na poskrabane okraje media (vznikajici pri skladovani na trnu ve fabrice ci protrepani zasilky pri doprave). \/
Vono to sice nevypada casto nijak dramaticky, ale i takove decentni poskrabani ve forme jemne krupicky na obvodu datove vrstvy dokaze zneprijemnit zivot. \/
Krtek (1279)|27.8.2004 21:44
Já se těch Multidisků nedržím. Jsou to ty reklamovaný. Dřív mi za ně dali Verbatim, ale teď už ne. Asi se je v Softcomu snaží lidem vnucovat či co.