Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Řešení problému s rušením Much TV

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Používám Much TV asi ľ roku a obraz docela nic moc. Teď jsem doma trošku přestavoval nábytek a tak jsem pochybný desetimetrový metrový kabel z Tesca nadstavil ještě dalšími 5ti metry. A jak by toho nebylo málo, celé jsem to ještě narval do těsného žlabu s UTP kabelem, po kterým běhá 100Mbit ethernet, USB kabel k tiskárně a ještě napájení tiskárny. Když jsem na spoji dvou koaxiálů uřezal nalisované konektory a normálně to spájel, tak jsem se i přes ty vedlejší kabely a bonus 5m dostal na stejnou kvalitu obrazu, jako dřív, když mi šel kabel sám podél zdi. Zdálo se mi to docela divné a tak jsem trošku bádal, co by to mohlo dělat, až jsem došel k samotné kartě. Nevím jak to vypadá u jiných výrobců, ale tahle Much TV má od výroby v obyčejném cinch konektoru narvanou redukci na anténní konektor. Zkusil jsem tuhle redukci vytáhnout, na anténní kabel napájet obyčejný cinch za 6Kč a byl jsem velmi mile překvapen. Kvalita obrazu se výrazně zlepšila. Jestli máte někdo podobný problém s obrazem na téhle TV kartě, vřele doporučuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Možná, kdybys použil kvalitní koax, který používají v "kabelovkách" a je k sehnání v odborných obchodech a použil kovové koncovky, byl bys také mile překvapen.
    ...ale je to můj osobní názor.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Možný bych byl mile překvapen, ale možná taky ne. Přeci jen má tenhle panelák přes 40 let a anténní zesilovač i anténní rozvody jsou původní. Nejde mi o super skvělý obraz. Ten ani od TV karty za 1300 nečekám. Jen jsem se chtěl podělit o svou zkušenost, poněvadž náklady byly minimální a výsledek je dobrý.

Podobná témata

1. Problém s rušením - TV + notebook (s-video)
    Od mathy v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 30-01-2008, 11:46
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-09-2006, 09:19
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-07-2006, 13:56
  4. WinFast TV2000 XP Expert - vyreseni problemu?
    Od devito v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-12-2004, 14:08
  5. Par problemu s kamerou JVC GR-D200
    Od Kecup v sekci DV/HDV
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-08-2004, 20:59