Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Terratec Cinergy T2 USB - SW

LosG (13)|23.6.2006 14:13
Dal jsem na zdejší doporučení a koupil Cinergy T2. Jelikož o téhle věcičce tu moc informací není, zakládám tohle vlákno...
Mám pár problémů, které generují následující dotazy a zároveň bych se rád podělil se svýma poznatkama:

- obraz mi i na notebooku (Centrino 1,3GHz, 1256MB RAM) i PC AthlonXP 1800, 512MB RAM) cuká. Použity jsou aktuální BDA ovladače z webu. Aplikace "Cinergy Digital2" z CD i "Terratec Home Cinema 4.09b" z webu mají trhaný obraz.
Signál mám 99/100 (X-Color se zesilovačem, oddělovací člen)

- zkusil jsem tedy alternativní SW. Všichni tu chválí DVBviewer, stahl jsem tedy verzi TE (jinou jsem na webu nenašel), ale ta mi s T2 nechodí.
Existuje nějaká FREE verze, kterou bych odzkoušel, jak s T2 chodí? Pak bych si třeba i koupil FULL verzi...

- docela úspěch mám s ProgDVB. Tam když se nastaví Intervideo kodek, tak obraz jede plynule. Po spuštění programu ale otravuje s nějakým dialogem (DisecQ - k sat.), když se potvrdí OK, tak program zkolabuje...

- na CDG se mi seká obraz na Primě (i když v tom ProgDVB jdou ostatní programy plynule). Přestože je signál v pohodě. Máte někdo stejný problém? Případně - jak na to???

Budu rád za odpovědi a pokud přispějete se svýma poznatkama "do mlejna" bude to super ;-)
mEErEck (10)|23.6.2006 23:38
ahoj, mam vedlejsi thread o cinergy T2, zatim mi nikdo neporadil, ale nastesti uz neni treba.
Mel jsem nainstalovane WDM ovladace, ale s nimi se mi obraz obcas sekal. Nakonec jsem stahl a nainstaloval BDA ovladace z http://tvde.terratec.net/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=viewsdownload&sid=315
a s nimi funguje skvele. Mas ty same?
DVB Viewer funguje dobre.
LosG (13)|26.6.2006 12:05
Díky za odpověď.
Ovladače tam mám tu BDA verzi 2.3.0.24
Kde stahnout nějakou zkušební verzi DVBvieweru? Rád bych ho totiž nejdřív odzkoušel...
S tím cukáním obrazu jen na Primě (CDG Praha) máte někdo nějaký problém???