Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zvuk v DVD architect

rippp (4)|23.6.2006 09:44
Prosím o radu potreboval bych poradit se zvukem v menu nastavim si nejaky zvuk do nabidky (hlavniho menu) a chtel bych aby ten zvuk hral porad na pozadi ikdyz budu klikat na jakekoliv tlacitko akorad nwm jak to nastavit protoze vzdycky mi to hraje dokud nekliknu na to tlacitko :((( diky mooooc


dyztak napiste na ICQ 260-517-316 moooc diky zatim cuS'
Tean (410)|23.6.2006 09:49
Tak to sa neda
rippp (4)|23.6.2006 09:55
jj aha tak moooc diky a nws jak to mam udelat alespon kdyz mam vlozene obrazkove kompilace tak aby to hralo alespon pri nich ???
Tean (410)|23.6.2006 10:11
Ak myslis slideshow, tak to je dobre urobit vo Vegas, Premiere, ProshowGold, ...
a potom urobit kapitoly v DVDA
rippp (4)|23.6.2006 10:30
Nn nemyslím slideshow prave s vegasem umim nastesti akorad ten architekt mi dela trosku problem a ty fotky myslim jako podtlacitkama obrazova kompilace - miniatura a po kliknuti na ni se to otevre na 100% da se tam nejak vlozit ta hudba nebo to jde jenom pri slideshow
Fantas! (3016)|23.6.2006 11:25
rippp
Priprav si jednotlive animace. Vse je potreba pripravit ve strihovem programu. Odchody z menu, prijezdy k menu atd. Jinak masku na buttony si priprav v photoshopu, at to nemas jen obdelniky nebo unterline a pak nahod pruhledne odkazy na ty odjezdy z menu a podobre...



Pravidlo, kazde video ma svuj zvuk. Jinak to neudelas....